Паулу Фонсека: «Я бачу, з яким бажанням гравці їдуть до збірної України»

Збірна України 25 Березня, 19:36 1034
Паулу Фонсека: «Я бачу, з яким бажанням гравці їдуть до збірної України»
Головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека прокоментував поєдинок збірної України з Португалією.
«Усі експерти віддавали перевагу Португалії в матчі з Україною, але я не був таким упевненим. Збірна України колосально змінилася за ці роки. Андрій Шевченко змінив менталітет гравців. Я бачу, з яким бажанням вони їдуть до збірної, я бачу атмосферу і те, як футболісти їдуть до збірної, а найголовніше – вони грають у футбол. Я знав, що Україна зможе розраховувати на позитивний результат.

Можу з упевненістю сказати, що нинішній склад збірної Португалії чи не найпотужніший в нинішній історії. Ключові гравці на провідних ролях у топових клубах. Проблема Фернанду Сантуша полягає в тому, щоб вибрати найкращих серед найкращих. Португалія – не лише сьогодні є топовою збірною, але й буде такою у майбутньому.

На початку гри Україна грала ідеально. Високий пресинг створив проблеми португальцям. Свої найкращі якості продемонстрували Кривцов та Матвієнко, їм було дуже складно протистояти Роналду, але вони впорались. Не просто добре, а провели фантастичний матч. Для мене головний фаворит групи – Португалія, а за другу позицію буде битва між Сербією та Україною. Втім після п’ятничного матчу я ще більше вірю в Україну», - сказав Фонсека в ефірі каналу «Футбол 1».