Збірна України 25 Березня, 23:44 2929
Драматична розв'язка: автогол приносить перемогу Україні в доданий час матчу з Люксембургом | 19-27
Вистоявши стартовий натиск збірної України, Люксембург бився до останніх хвилин, але в доданий час пропустив м'яч, який вкрав бажану нічию. 1:2

З перших хвилин матчу збірна України очікувано розпочала наступ і притиснула суперника до воріт. Не зважаючи на тотальну перевагу в перші 20 хвилин, хорошого удару по воротах суперника ми так і не побачили, крім удару зі штрафного від Маліновського, з яким справився голкіпер.

Трибуна гостьового стадіону гнали нашу команду вперед - очікувалось близько тисячі вболівальників синьо-жовтих.

На 28-ій хвилині господарі залишилися в десятьох. Капітан команди отримав пошкодження і покинув поле для надання допомоги. Тим часом, збірна України заробила штрафний, який пробив Коноплянка - неточно.

Гості відповіли небезпечно - двічі пробили по воротах пілся розіграшу штрафного - Пятов чудом врятував нас від гола.

Наша команда «возила» суперника, не давала йому нічого зробити. Відчувалось, що забитий гол є справою часу, але - в інші ворота. Гсподарі своє взяли. Вистоявши стартовий натиск, вони вразили ворота нашої збірної на 34-ій хвилині. Відзначився Тюрпель.

На 40-ій хвилині Віктор Циганков після передачі Зінченка зрівняв рахунок. 1:1

Арбітр додав одну хвилину і команди пішли відпочивати за нічийного рахунку.

В другому таймі активно стартували гості. Заробили кутовий, провели кілька хороших атак і грамотно оборонялися - цілком пристойний рівень, як для «футбольного карлика». Наша збірна, в основному Зінченко та Маліновський, знову через Циганкова намагалася загострити гру біля воріт суперника, але максимум, що вдалося вижати Віктору, це кутовий. Саме київський динамівець був найпомітнішою атакувальною фігурою на полі.

На 63-ій хвилині Коноплянка пробив вище воріт зі штрафного удару, заробленого Мораєсом. Позиція була хороша - метрів 20 до воріт.

На 64-ій Безуса змінив Яремчук. Після цього гра в атаці стала гострішою. За чотири хвилини після заміни Мораєс пробив у дальній кут з меж карного майданчика - потужно, але неточно.

На 79-ій хвилині Бутка змінив Караваєв. Слідом за цим Маліновський пробив зі штрафного - теж вище воріт.

На закінченні 85-ої хвилини Коноплянка пробив здалеку в ствір воріт - голкіпер впорався без проблем.

Караваєв був змушений покинути поле - його замінили на Буяльського. Отримав пошкодження Олександр на 85-ій хвилині.

Під кінець матчу Люксембург вийшов два в один, але не зумів реалізувати таку нагоду. Олів'є Тіль отримав пошкодження і був замінений.

Кінцівка матчу видалась просто неймовірною. Циганков заробив штрафний, Маліновський навісив, і Родрігес, який був найкращим у складі своєї команди, відправив м'яч у сітку воріт. 1:2

Люксембург - Україна: 1:2

Голи: Тюрпель - 34, Родрігес - 90+3 (аг) — Циганков - 40.

Попередження: Мартінс - 45, Шано - 52, Мальже - 61 — Бурда - 48, Бутко - 64.