Віктор Леоненко пояснив, чому у збірної України є серйозні проблеми

Збірна України 27 Березня, 17:10 4627
Віктор Леоненко пояснив, чому у збірної України є серйозні проблеми
Футбольний експерт Віктор Леоненко поділився із 1927.kiev.ua думками про гру збірної України проти Люксембургу.
— Поки що в збірної серйозні проблеми. Звісно, добре, що повернулося футбольне щастя до Шевченка, але гри ми не побачили. Ми боїмося атакувати. Наші футболісти багато чого не вміють, а журналісти вже пишуть, що вони «суперзірки». Ніхто не скаже, що в матчі із Люксембургом наша команда мала серйозну перевагу на полі. І скільки моментів ми створили із «поштарями»? Не хочу хвалити Пятова, який знову витягує команду. Гравцям повинно бути соромно за таке.

Нікого не хвилює ротація - від тренера вимагається результат. Добре, що пощастило із автоголом на останніх хвилинах.

Звісно, я підтримую Шевченка, але зараз все дуже важко йде у збірній. Люксембург повинні були впевнено перегравати, а вийшло, що «відскочили». Єдине, що радує, - в збірній немає проблем між «Динамо» і «Шахтарем». В цьому є і заслуга Андрія Миколайовича, напевно.

Думаю, головний тренер прекрасно розуміє, що відбулося в матчі із Люксембургом. Чим така гра відрізняється від того, що було при Фоменкові? Що ми будемо робити, якщо вийдемо на ЧЄ-2020. Знову будемо неготові і вболівальники будуть критикувати, ненавидіти команду за гру. В нашої збірної зараз мав бути лише один пункт, а ми зараз на першому місці. З одного боку - це класно. З іншого - не люблю випадковостей. Потім через таке будуть страждати самі гравці, бо як грати на ЧЄ із такою грою.

Наш напад? Поки не помітно підсилення від Мораєса. Яремчук теж новачок у збірній, можна сказати, але чи дадуть йому час?

Циганков старається. Він молодець: швидкий, різкий. Із глибини атакувати легше - перед тобою «два стовпи» не стоять, як це модно. Віктор виглядає не гірше за Ярмоленка зараз.

Збірній України потрібно знайти свою гру - зараз в нас її зовсім немає. Для будь-якої команди і тренера завжди страшно, коли команда не має моментів. З одного боку - це дуже добре, при поганій грі брати очки. З іншого - це надзвичайно погано, якщо нашій команді, з такою грою, протистоятимуть німці, французи чи голландці. Зараз потрібно думати про те, як ми будемо виглядати на чемпіонаті, а не про те, що потрібно прости виграти наступну гру.

Можна все пробачити, якщо є моменти. Вболівальники підуть на гру. Якщо моментів немає - кому цікаво йти дивитися на квадрат? Бажаю Шевченкові, щоб у наступному матчі у збірної було хоча б моментів п'ять за дев'яносто хвилин.


Розмовляв Микола Тимощук