«Україна – бенгальський вогник, який швидко гасне». Морозюк відповів на питання про повернення в «Динамо»

Динамо Київ 27 Березня, 10:54 1747
«Україна – бенгальський вогник, який швидко гасне». Морозюк відповів на питання про повернення в «Динамо»
Захисник «Динамо» Микола Морозюк, який виступає на правах оренди за турецький «Різеспор», розповів про плани на майбутнє.
«Чесно кажучи, за такий короткий період я пошкодував, що раніше не поїхав за кордон. Якщо порівнювати з Україною, то тут ти себе почуваєш футболістом. Туреччина – це як дорогий і солідний феєрверк, а Україна – бенгальський вогник, який швидко гасне.

Для мене Туреччина – перезавантаження. Новий етап в житті, адже у мене раніше не було такої практики, я всю кар'єру провів в Україні. Це дуже цікаво. Не знаю, як складеться все в подальшому, але кажу чесно, що хочу залишитися там.

Точніше, не знаю точно, де залишуся, але в Україну повертатися не хочу. Я – гравець «Динамо», з яким у мене контракт. Це клуб, завдяки якому я став футболістом. Але маючи цей контракт, я все ж не хочу повертатися сюди.

Не конкретно в «Динамо», просто мені нецікаво грати в Україні. Складно все пояснити. Можливо, пройде тиждень-два і зникне цей емоційний підйом. Може, у мене просто емоційний стрес», – розповів Морозюк для YouTube-каналу Бомбардир.