Василь Сачко прокоментував свій відхід з «Ворскли»

Футбол України 27 Березня, 12:35 1616
Василь Сачко прокоментував свій відхід з «Ворскли»
Василь Сачко офіційно покинув «Ворсклу» та попрощався з полтавським клубом.
«Полтаву буду пам’ятати завжди. Тут пройшли справді найкращі роки моєї футбольної кар’єри. Багато чого можна пригадати, але точно не буду цього робити сьогодні. Є час для самоаналізу, потрібно трішки перепочити.

Перш за все, хочу сказати велике дякую керівникам клубу, з якими ми спільно вирішували найвищі завдання, що стояли перед нами у різних турнірах. Я дуже пишаюся тим, що мені довелося працювати зі справжніми професіоналами.

Це ж стосується і хлопців у команді, і обслуговуючого персоналу, і моїх помічників, на яких завжди можна було розраховувати у складний момент. Певен, за час, який мені було довірено керувати тренувальним процесом Ворскли, зроблено немало. Буду щасливим, якщо мій наступник про це колись згадає хоча б одним рядком.

Низький уклін усім, хто був поруч із командою в роки мого тренерства: хлопцям із 22-го сектору, автофанам, усім, хто за будь-якої погоди ходить на трибуни нашого стадіону підтримати команду. Від’їжджаючи з Полтави, залишаю тут частинку свого серця, і обіцяю обов’язково повернутися», – цитує Сачка прес-служба «Ворскли».