Світовий футбол 29 Березня, 12:02 1124
Коваль та Корзун не допомогли «Аль-Фатеху» уникнути поразки в чемпіонаті Саудівської Аравії | 19-27
Гравці «Аль-Фатеха» Максим Коваль та Микита Корзун, які належать «Динамо», не змогли здобути хоча б нічию у матчі з Аль-Хаземом.

Саудівська Аравія. Прем'єр-ліга, 25-й тур

«Аль-Хазем» – «Аль-Фатех» – 1:0

Гол: Ігбонаніке, 47

«Аль-Фатех» на виїзді мінімально програв «Аль-Хазему». Господарі мало чимало нагод для взяття воріт, але впевнена гра Максима Коваля у воротах не дозволяла відкрити рахунок аж до 47-ї хвилини, коли відзначився Ігбонаніке. У другій 45-хвилинці зустрічі роботи у Коваля не поменшало. У другому таймі він залишив свої ворота сухими, але це не допомогло «Аль-Фатеху» забити бодай один гол.

У підсумку поєдинок завершився закономірною перемогою «Аль-Хазема» з рахунком 1:0. Зазначимо, що інший «динамівець» Микита Корзун провів на полі усі 90 хвилин. Після 20 турів «Аль-Фатех» посідає 8 сходинку в чемпіонаті Саудівської Аравії.