​Взимку в «Монцу» могли перейти Кака, Шевченко і Джилардіно

Світовий футбол 30 Березня, 11:00 1078
​Взимку в «Монцу» могли перейти Кака, Шевченко і Джилардіно
Після оголошення про купівлю «Монци» на Галліані обрушилися дзвінки від знайомих агентів і власників клубів, а медіа відправляли в передмістя Мілана Монтоліво, Абате і ще десяток гравців серії А.

Перші місяці Галліані мріяв відродити дух «Мілана» і розглядав екс-гравців «россонері». Андрій Шевченко міг очолити «Монцу», його асистент навіть приїжджав на прес-конференцію Галліані. У підсумку Андрій залишився в збірній України, а тренером призначили Крістіана Броккі: він грав за «россонері» в 2001-2007 роках і двічі перемагав у Лізі чемпіонів. Броккі навіть тренував «Мілан» кілька місяців після звільнення Сініші Михайловича в квітні 2016-го.

Найгучніший не відбувся трансфер-Кака. Галліані дзвонив бразильцеві (зараз він грає за «Фламенго») і пропонував перейти в «Монцу», але Кака не захотів їхати з Бразилії. Ще одним топ-ветераном, якого хотів Галліані, був Альберто Джилардіно. 35-річний форвард перебував у непоганій формі і забив 6 м'ячів у серії В за «Пескару». Але замість «Монци» Джилардіно завершив кар'єру і очолив аматорський клуб «Редзато».

У підсумку Галліані підписав 16 гравців із Серії B, імена яких навряд чи знають навіть в Італії. Найгучніший трансфер зими-Маттеус Толентіно, молодший брат якого Лукас Пакета в січні перейшов в «Мілан» за 35 млн євро. Трансфер організував агент братів Едуардо Урам, який знайомий з Галліані ще з 2009-го (тоді він допомагав Тіаго Сілві перейти в «Мілан»).

Взимку «Монца» витратила на гравців 1,6 млн євро. Незвична цифра для Галліані, який звик оперувати сотнями мільйонів. Він і сам усвідомлює дивину свого становища: «Коли я подзвонив Джунтолі з «Наполі» щодо Анастазіо, він перевів мене на Анчелотті. Ми пожартували на тему, що раніше мова йшла про Пірло і Кака».