Футбол України 31 Березня, 17:39 835
Збірна України U-17 з п'ятьма динамівцями у складі програла Іспанії та втратила шанси на вихід на Євро-2019 | 19-27
Поразка від збірної Іспанії перекреслила сподівання команди Володимира Єзерського опинитися серед учасників фінальної частини чемпіонату Європи.

Матчем проти команди Іспанії юнацька збірна України U-17 у Ньйоні завершувала свої виступи в еліт-раунді кваліфікації Євро-2019. Прикра поразка грекам у другому турі не залишала підопічним Володимира Єзерського інших варіантів — потрібно було перемагати іменитих іспанців.

Перший тайм був за суперниками, які створили три гольових моменти проти одного в українців. Мабуть, найкращим у складі синьо-жовтих був голкіпер Руслан Нещерет, який кілька разів рятував ворота.

У суперництві з таким опонентом ризикувати завчасно не було сенсу, тому наша команда терпіла й чекала свого шансу. У другому таймі команда Володимира Єзерського трохи підрівняла статистику ударів, проте до пострілів у площину воріт справа довго не доходила. Іспанців же влаштовувала нічия, тому вони не були настільки активними, як в першому таймі. І піренейцям вдалося досягти бажаного. Більше того, на останній хвилині зустрічі вони ще й забили переможний м'яч. Українці ж на цій стадії турніру завершили свої виступи на шляху до фінальної частини чемпіонату Європи.

Україна — Іспанія — 0:1

Гол: Турр’єнтес (90).

Україна: Нещерет, Егбуджуо (Рубчинський, 78), Забарний, Батагов, Вівчаренко, Кобилянський, Судаков, Скорко, В’юнник, Гончарук (Ванат, 61), Блізніченко.

Іспанія: Мартінес, Менаргес, Гомес, Карільо, Лопес (Муньйос, 88), Хелардо, Наварро, Турр’єнтес (Моро, 90+1), Піно (Морено, 70), Хорді Ескобар (Аранда, 88), Валера (Марін, 90+1).