Футбол України 31 Березня, 20:19 957
​Баранка про справу «Іллічівець» – «Гірник-Спорт»: «Не отримували офіційних рішень щодо довічної дискваліфікації» | 19-27
Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка прокоментував інформацію, що трьох гравців можуть довічно дискваліфікувати у справі «Іллічівець» – «Гірник-Спорт».

«Ми не отримували жодних офіційних рішень», - сказав Баранка.

Повідомлялося, що два футболісти «Гірника-спорту» і один представник «Іллічівця» (на момент матчу) можуть отримати довічні дискваліфікації.

Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ вже прийняв таке рішення.

За інформацією джерела, мова йде про Руслана Кісіля, Максима Марусіча, Сергія Гаращенкова та Олександра Севідова.

Нагадаємо, в сезоні першої ліги 2016/17 «Іллічівець» програвав «Гірника-Спорту» після першого тайму 0:1, але в другому таймі забив три голи. На перемогу гостей в першому таймі і господарів за підсумками зустрічі в букмекерських конторах були поставлені великі суми грошей.