«Дербі старої фірми»: бійка футболістів і троє поранених серед фанатів

Світовий футбол 1 Квітня, 14:30 1757
«Дербі старої фірми»: бійка футболістів і троє поранених серед фанатів | 19-27
У матчі 31-го туру чемпіонату Шотландії «Селтік» у Глазго обіграв «Рейнджерс» з рахунком 2:1.

Рахунок на 27-й хвилині відкрив нападник «Селтіка» Одсонн Едуард, якому асистував Джеймс Форрест. Через кілька хвилин червону картку отримав форвард «Рейнджерс» Альфредо Морелос.

У середині другого тайму гості зрівняли рахунок - відзначився півзахисник Райан Кент. Переможний гол був забитий на 86-й хвилині. Автором голу став хавбек «кельтів» Джеймс Форрест.

Після закінчення матчу на полі сталася бійка між гравцями команд, результатом чого стало вилучення півзахисника «Рейнджерс» Ендрю Холлідея.

Окрім того, після фінального свистка відбувалася масова бійка фанатів. Як повідомляє The Sun, один зі свідків розповів, що в бійці брало участь близько 15 осіб. Інший очевидець повідомив, що бачив, як молодого фаната «Селтіка» порізали ножем. Також свідки розповідали, що бачили постраждалих з ножовими пораненнями в шию і спину.

У поліції ніяк не прокоментували причини бійки, але підтвердили факт госпіталізації трьох постраждалих.

«Селтік», набравши 73 очка, лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Шотландії. «Рейнджерс» (60) залишився на другому місці.