Віктор Леоненко: «Коли є такий «Шахтар», то не дивно, що «Динамо» нічого не виграє»

Динамо Київ 1 Квітня, 22:25 860
Віктор Леоненко: «Коли є такий «Шахтар», то не дивно, що «Динамо» нічого не виграє»
Колишній гравець «Динамо» Віктор Леоненко поділився очікуваннями напередодні матчу 1/4 фіналу Кубка України, в якому кияни на виїзді зіграють проти «Шахтаря».
«Це буде принциповий матч для обох команд. До того ж цей матч може стати репетицією. Тому що якщо в чемпіонаті Динамо випадково чи закономірно два рази обіграє Шахтар, тоді з'явиться інтрига.

Ще варто відзначити, що матч буде після поєдинків збірних команд, а ми знаємо, що після таких матчів у клубів, не тільки наших, починаються проблеми. Перші ігри, після збірних, завжди найскладніші. Ще й через вибори перенесли матчі і утворилася тижнева пауза. Це перенесення не піде на користь командам.

Головне – Шахтар і Динамо повинні показати якісну гру. Не повинно бути штовханини, коли через кожні 30 секунд арбітр фіксує фол. Команди повинні грати, а не боротися. Наші флагмани повинні показувати якісну гру, щоб на них ходили вболівальники, тому що якщо вже на них перестануть ходити, це буде говорити багато про що.

Решта команд можуть тільки видихнути, що хоч хтось із них потрапить до фіналу. Це добре, що, можливо, у нас з'явиться новий володар Кубка. Подивимося, звичайно, хто вийде у фінал. Хоча сюрпризи можуть бути.

Коли є такий Шахтар, то не дивно, що Динамо нічого не виграє. За моїх часів не тільки Шахтар, а всі клуби були без трофеїв», – цитує Леоненка Segodnya.