Поки грім не вдарить. «Динамо» робить неймовріний камбек в матчі проти «Зорі»

Динамо Київ 3 Квітня, 20:26 2697
Поки грім не вдарить. «Динамо» робить неймовріний камбек в матчі проти «Зорі» | 19-27
В матчі 23-го туру УПЛ київське «Динамо» вирвало перемогу в «Зорі», програючи по ходу матчу 0:2, і залишившись в меншості, кияни виграли - 2:3.

«Зоря» почала матч активно, але перший небезпечний момент створили кияни – Литвин заблокував удар Русина із перспективної позиції. «Мужики» відповіли навісом Луньова на Кабаєва – той пробив головою, але для Бойка цей удар не завдав клопотів.

«Динамо» контролювало хід гри, влаштовуючи позиційні «набіги» на ворота суперників, але єдине, що «вибігали» за 15 хвилин – неточний удар від Буяльського з-за меж карного майданчика.

Господарі не боялися йти вперед великими силами, було відчутне їхнє бажання вразити ворота киян і їм це вдалося на 32-ій хвилині, коли Караваєв, ударом в падінні, відкрив рахунок у матчі. 1:0

Після пропущеного гола кияни не створили небезпечних моментів біля воріт «Зорі», а господарі поля видали хорошу кінцівку тайму – Будківський мав два хороших моменти подвоїти рахунок у матчі, але в першому пробив вище воріт, в другому – надто слабко.

В перерві Шапаренка змінив Гармаш, Сідкей – Русина.

На 54-ій хвилині Кадар отримав другу жовту за зрив атаки і залишив «Динамо» в меншості, після чого столична команда одразу пропустила.

Бойко відбив удар Сіласа зі штрафного, але Білий виграв добивання – 2:0.

Після другого пропущеного гола киянами відбулося зіткнення гравців. Обійшлося без вилучень.

Менше ніж за десять хвилин кияни відквитали один гол. Відзначився Буяльський - 1:2.

На наступний гол киянам знадобилося ще п'ять хвилин. Циганков прекрасно реалізував штрафний удар. 2:2

Варто відзначити, що в десятьох «Динамо» почало грати краще, а «Зоря» «підсіла», що коштувало їй не лише двох пропущених голів, а й вилучення. Другу жовту на 69-ій отримав Білий. Як то кажуть, «Поки грім не вдарить, Іван не перехреститься».

На 81-ій хвилині запал «Динамо» втілився у пенальті. М'яч влучив у руку Чечерові і Копієвський вказав на «точку». Удар реалізував Циганков. 2:3

Арбітр додав 4 хвилини і в цей час був замінений Буяльський на Сидочука. Віталій отримав неприємний удар по нозі.

В результаті, гра завершилася супер-камбеком київського «Динамо»! З перемогою!

«Зоря» - «Динамо»: 2:3

Голи: Караваєв (32), Білий (54) — Буяльський (58), Циганков (63).

Попередження: Шапаренко (39), Кадар (48), Кенджора (56), Вербич (90) — Сілас (43), Будківський - 46, Луньов (56), Кабаєв (60), Білий (63)

Вилучення: Кадар (54), — Білий (69)

«Зоря»: Махарадзе – Караваєв, Литвин, Білий, Чеберко – Сілас, Казаков – Луньов, Кабаєв, Хомченовський – Будківський.

Запасні: Феліпе, Каменюка, Кочергін, Івановіч, Чечер, Леонардо, Нортон.

«Динамо»: Бойко – Кенджора, Шабанов, Кадар, Миколенко – Шепелєв, Буяльський – Циганков, Шапаренко, Вербич – Русин.

Запасні: Бущан, Сидорчук, Сідклей, Андрієвський, Гармаш, Смирний, Алібеков.