Герой футбольного дня. Томаш Кенджора

Динамо Київ 6 Квітня, 11:11 1239
Герой футбольного дня. Томаш Кенджора | 19-27
За підсумками новини про зацікавленість «Фенербахче» в персоні поляка.

Турецькі ЗМІ – далеко не найбільш авторитетні (м'яко кажучи) у Європі. Їхні повідомлення часто мають ефект бурі у склянці, проте інформація про зацікавленість «Фенербахче» в персоні правого оборонця «Динамо» Тамаша Кенджори все ж видається дуже цікавою. Точніше буде сказати, наводить на цікаві думки і висновки.

Висновки, у відповідності до яких схвальних слів заслуговує Олександр Хацкевич. Попри всі недоліки тренерського штабу «Динамо», в його роботі є одна характерна і дуже позитивна річ – Хацкевич вміє і не боїться знаходити ключовим футболістам заміни.

Почалося усе з Андрія Ярмоленка, якого боявся відпускати попередник Хацкевича Сергій Ребров. І хтозна, якби не відбулася зміна тренера, можливо, й досі широкий загал не знав би про Віктора Циганкова як про одного з лідерів «Динамо» і повноправного гравця збірної України. Саме під керівництвом Хацкевича розпочався і триває процес огранки таланту Віктора.

Хацкевич розкрив футболіста, якого багато хто називає найсильнішим українським центральним захисником сучасності. Мова про Микиту Бурду, котрий вийшов з тіні після розставання «Динамо» з Євгеном Хачеріді. Розставанням, якого, можливо, не було б, якби Євген не побив горщиків з головним тренером. В контексті центральних оборонців варто згадати й про Артема Шабанова, який вже зараз, - при здоровому Кадарі, - є гравцем розширеної обойми київського «Динамо». І якщо уявити, що угорець завтра зірветься з місця, сильним ударом для київської команди це не стане.

Нарешті, можливо, найяскравіший приклад… Віталій Миколенко замість Йосіпа Піварича. У резерві «Динамо» перебуває віце-чемпіон світу, лівий захисник, котрого хотіли б бачити у своєму складі чимало іменитих європейських команд, бо фланг запалює один з найталановитіших молодиків українського футболу. Гравець, якого порівнюють з Андрієм Несмачним чи Олегом Лужним. Гравець, який в своїх 19 не боїться авторитетів.

Піваричу докучає травма, але й до її отримання хорват частенько опинявся у резерві на користь Миколенка. Важко уявити, що щось зміниться і після цілковитого одужання легіонера.

Один випадок – це випадковість, два – збіг обставин, а три і більше – це тенденція. І саме тенденцію ми бачимо у питанні кадрового наповнення «Динамо» в площині заміни незамінних, здавалося б, гравців. Тож навіть якщо доведеться відпускати Кенджору – тренерський штаб зробить це зі спокійною душею.