«Шахтар» — «Динамо». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

Динамо Київ 6 Квітня, 12:31 1054
«Шахтар» — «Динамо». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла
Футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч «Шахтар» — «Динамо» у чвертьфіналі Кубка України.
«Дуже важко передбачити результат цього матчу. Вважаю, що кожен матч «Шахтаря» й «Динамо» може завершитися з будь-яким підсумком. Шанси 50 на 50. Як показала історія, команда Хацкевича вміє протистояти «гірникам». Суперники рівні за класом. Отож вважаю, що основний час у Харкові завершиться внічию.

Можна сказати, що це передчасний фінал. Виграти трофей – найголовніше завдання для «Динамо». Якщо кияни втратять можливість виграти Кубок України, не знаю, чи команда виконає завдання, які перед нею стоять. Давно вже динамівці нічого не вигравали. Цей матч буде максимально принциповим для «Динамо». Команда має показати своє ставлення до тренера, клубу та вболівальників. У випадку поразки ситуація буде складною.

На гравців і Хацкевича існує тиск з боку вболівальників. Однак це «Динамо» – клуб з великою історією, що ви хотіли? На критику ображатися на варто. Разом з тим, потрібно розуміти, що тренер працює з тими футболістами, що є. Інших немає. На жаль, ще Соль травмувався. Потрібно якось виходити з ситуації», — цитує Заховайла bookmaker-ratings.com.ua.

Згоден з прогнозом? Переходь за посиланням і отримай бонус 1000 гривень!