«Шахтар» — «Динамо». Прогноз і ставка Олександра Золотогорського

Динамо Київ 6 Квітня, 15:21 1033
«Шахтар» — «Динамо». Прогноз і ставка Олександра Золотогорського
Журналіст і коментатор Олександр Золотогорський склав прогноз на матч чвертьфіналу Кубка України «Шахтар» — «Динамо».
«Це класичне точно буде дуже жорстким. Мотивація зашкалюватиме. В чемпіонаті киянам наздогнати «Шахтар» важкувато. Кубок України для «Динамо» – справа принципу. І, цілком можливо, справа виживання на своїй посаді для Олександра Хацкевича. Що, як не контровий, вирішальний поєдинок проти головного суперника – лакмусовий папірець для головного тренера?

«Динамо» загалом і особисто Віктор Циганков показали, що в них є характер, і вони можуть боротися. Матч проти «Зорі» – максимальна драма і певною мірою показник сили «Динамо». З одного боку, проблеми щодо побудови гри видно неозброєним оком, з іншого – в них є внутрішні резерви.

Просто «Шахтарю» точно не буде, попри його заслужений статус фаворита. Тим паче, Марлос не зовсім готовий до матчу. І навіть, якщо відновиться і зіграє, навряд чи покаже зразок своєї найкращої гри. Не варто забувати і про те, що й «Шахтар» в стані певної перебудови.

Отже, буде неабияка боротьба. Якщо знайдете варіант щодо тоталу жовтих карток, придивіться і проаналізуйте. І оборони в обох команд відверто не вражають своєю надійністю. Так, «Шахтар» давно не пропускає в чемпіонаті. Але згадайте матчі з «Айнтрахтом» – контраст, правда ж? Думаю, обидві команди в цьому кубковому протистоянні зможуть забити в основний час. Далі вже – як карта ляже. Мій прогноз оцінюється високими 1.96 на «Паріматч»», розповів Олександр Золотогорський для bookmaker-ratings.com.ua.

Згоден з прогнозом? Переходь за посиланням і отримай бонус 1000 гривень!