«Шахтар» - «Динамо»: Прогноз на матч від Ігоря Циганика

Динамо Київ 6 Квітня, 20:37 2927
«Шахтар» - «Динамо»: Прогноз на матч від Ігоря Циганика
Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» на каналі «2+2», відомий український журналіст та коментатор, Ігор Циганик зробив прогноз на центральний матч 1/4 Кубка України «Шахтар» - «Динамо».
«Безперечно, що в Кубку України зустрічаються дві найсильніші команди на такій ранній стадії. Для «Динамо» цей поєдинок дуже важливий, є можливість вибити головного конкурента і претендувати на трофей. Для «Шахтаря» - матч також буже важливий тому, що вони мчать за «золотим дублем» і в принципі якщо виб'ють киян, то дорога до чергового трофею буде відкрита.

Ці протистояння завжди дуже і дуже цікаві, дуже насичені і безперечно, що вся Україна чекає на цей матч.

Що я можу чекати від цього матчу? Насамперед, дуже відважної, наповненої боротьби від обох команд. Я думаю, що футболісти обох команд проявлять свої найкращі якості. Питання, чи зможе зіграти Марлос для «Шахтаря» дуже важливе тому, що з ним і без нього - це різний «Шахтар». Дуже важко зараз грають обидві команди, особливо після матчів збірних, але на це протистояння, я думаю, налаштовувати жодним чином нікого не потрібно.

Ризикну припустити, що в цьому матчі голів буде забито достатньо, а основний час завершиться внічию. Ну, і, чомусь, мені здається, що мотивації для «Динамо» буде більше, і тому я прогнозую, що київський клуб зможе пройти до півфіналу Кубка України», - зазначив Циганик.

Коефіцієнт на результативну нічию в основний час - 4.20 від БК Parimatch.

Коефіцієнт на прохід «Динамо» - 2.70

Згоден з прогнозом? Переходь за посиланням і отримай бонус 1000 гривень!