Динамо Київ 7 Квітня, 19:48 1965
До побачення, Кубок України. «Динамо» поступається «Шахтарю» в серії післяматчевих пенальті | 19-27
В матчі 1/4 Кубку України київське «Динамо» поступилося в серії післяматчевих пенальті «гірникам», зігравши 1:1 в основний час.

Перший тайм розпочався зі швидкого гола киян. Після пожежі в карному майданчику гірників Гармаш, з-за меж штрафної, відправив м'яч у сітку. 0:1.

Після цього «Шахтар» відповів ударом Тайсона - той влучив у поперечину із карного майданчика. Як виявилося, цей удар був єдиним у гірників в площину у першому таймі.

«Шахтар» мав перевагу у контролі м'яча, але гостріше виглядало «Динамо». Кияни демонстрували класний пресинг і швидко виходили в контратаки. Під час однієї з таких Патрік порушив правила на Шапаренкові, і Циганков влучив зі штрафного у стійку.

Не обійшлося без сутичок і жовтих карток - гірники в першому таймі їх отримали три (Тайсон, Степаненко, Патрік), а кияни одну - Кенджора дозволив собі порозмовляти із арбітром.

«Шахтар» дуже активно розпочав другу половину гри і за перші 10 хвилин зробив більше ударів по воротах, ніж за весь перший тайм. «Динамо» продовжувало грати у своєму стилі, але все так тривало до двох обрізок від Кадара, одна із яких призвела до голу. 1:1.

На 61-й хвилині Гармаш заробив вилучення. Маючи жовту, повівся на провокацію Мораєса, але довго у більшості «гірники» не були. Слідом за Гармашем пішов і Мораєс - бразилець отримав другу жовту за небезпечний підкат.

В цілому, кияни набагато більше фолили в другому таймі. Жовті заробили Бурда, Гармаш, Шепелєв, Сідклей та свіжий Буяльський.

Жодна з команд не змогла відзначитися в другому таймі і гра перейшла в овертайми. Там теж із голами не склалося, лише Вербич із порушенням правил забив на добиванні після прострілу Миколенка на 114-й хвилині. М'яч влучив словенцеві в руку.

В результаті, гра дійшла до серії післяматчевих пенальті. У «Шахтаря» схибив Соломон, а Пятов взяв удари Миколенка та Шепелєва.

Такий от сумний фінал у цієї історії вийшов. До побачення, Кубок України! До нових зустрічей!