Динамо Київ 7 Квітня, 20:06 926
Віктор Коваленко: «У перерві Фонсека на нас накричав - і ми вийшли зовсім іншими» | 19-27
Півзахисник «Шахтаря» прокоментував перемогу над «Динамо» в 1/4 Кубку України в серії післяматчевих пенальті.
«Я був впевнений, що заб'ю пенальті. Подивився на воротаря - і вирішив, куди бити. Побачив, що Бойко не знає, куди я буду бити - і я пробив у правий кут.

У першому таймі ми не грали на всі 100 відсотків, у нас було багато браку, «Динамо» проводило контратаки. У перерві Містер на нас накричав, і на другий тайм ми вийшли зовсім іншими.

Думаю, і ми, і «Динамо» хотіли сьогодні перемогти. Але удача була на нашому боці», - сказав Коваленко в ефірі каналу «Футбол 1».