Флеш-коментар Паулу Фонсеки

Динамо Київ 7 Квітня, 20:10 1764
Флеш-коментар Паулу Фонсеки | 19-27
Наставник «Шахтаря» розкритикував суддівство в матчі 1/4 фіналу Кубка України проти київського «Динамо» (1:1, у серії пенальті - 4:3).
«Потрібно сказати, що сьогодні зустрілися дві великі команди, було відмінне видовище. У першому таймі ми діяли занадто пасивно та повільно, «Динамо» грало краще. Ми скорегували деякі моменти в перерві, і другий тайм був за нами.

У серії пенальті цього разу ми були більш ефективними. Пятов здійснив два сейви.

Сьогодні кожна з команд могла перемогти. Дуже шкода, що арбітри не були готові до того, щоб судити гру такого рівня. Було дуже помітно, що грали дві команди, які створювали видовище, і третя команда, яка це зіпсувала.

Кількість жовтих карток - це щось незрозуміле, не від світу цього. Обидві команди заслуговували сьогодні інакше суддівство», - заявив Фонсека в ефірі каналу «Футбол 1».