Три думки про матч «Динамо» і «Шахтаря» в Кубку України

Динамо Київ 7 Квітня, 21:42 3196
Три думки про матч «Динамо» і «Шахтаря» в Кубку України | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
Сьогодні на ОСК «Металіст» завершився поєдинок 1/4 фіналу Кубка України між донецьким «Шахтарем» та київським «Динамо» (1:1, пен - 4:3).

Фантастичний перший тайм «Динамо»: Кияни зуміли здивувати суперника в першому таймі харківського матчу. «Шахтар» більше контролював м'яч, а динамівці краще виходили в контратаки і на їх рахунку більше гольових моментів. Чого лише варта статистика, де після першого тайму в футболістів «Динамо» 5 ударів по воротах, а у «гірників» лише один. також цікаво, що в першому таймі більше фолили футболісти «Шахтаря», три жовті картки проти одної. Це можна пояснити, що часто не встигали за швидкими і молодими футболістами «Динамо» при контратаках.

Фонсека не вгадав зі стартовим складом: Португальський наставник однозначно не вгадав з виходом на поле в стартовому складі Алана Патріка. Бразилець не встигав ані розвивати атаки, ані відпрацьовувати в захисті. На 43 хвилині Алан Патрік ще й заробив жовту картку. По перерві на його місце вийшов Манор Соломон і «гірники» почали виглядати значно активніше і впевненіше.

Хацкевич програв серію пенальті: Тренер «Динамо» за усі 120 хвилин спромігся лише на одну заміну. Не дивно, що молоді Миколенко і Шепелєв саме в останній найвирішальніший момент під час серії пенальті схибили. В них просто не залишилося емоцій і настрою. Досвідчений і розумний тренер повинен був це врахувати, але наставник пішов шляхом найменшого спротиву і, здається, дуже радів нічиї до серії пенальті. На лавці в цей час сидів досвідчений Сергій Сидорчук, який саме міг вийти під серію пенальті.