Герой футбольного дня. Тамаш Кадар

Динамо Київ 8 Квітня, 13:30 1299
Герой футбольного дня. Тамаш Кадар
За підсумками матчу «Шахтар» - «Динамо».

Кадар чи Шабанов? Артем суттєво додав в грі і зумів скористатися проблемами конкурента зі здоров'ям, гідно виступивши в протистоянні з «Олімпіакосом». Але до кінця у своїй спроможності грати в топ-матчах головного тренера не переконав.

Після відновлення Кадара Олександр Хацкевич повернувся до варіанту побудови центру захисту з угорцем в обоймі. Поруч з Бурдою Кадар грав у домашньому поєдинку проти «Челсі», ставши одним з тих, над ким найбільше познущалися підопічні Саррі. Як мінімум один з п'яти голів «синіх» – то пряма провина Кадара, але свого місця в основі угорець не втратив. Тренерський штаб «Динамо» списав поразку на різницю в класі (різницю, що зрозуміло, не на користь киян), будуючи плани на внутрішні турніри.

Герой футбольного дня. Тамаш Кадар - изображение 1

І якщо з чемпіонатом також складно (відставання від «Шахтаря» – сім очок), то в Кубку був чудовий шанс реалізувати себе і вибачитися перед вболівальниками за всі попередні невдачі. Перемога в цьому турнірі стала б для Хацкевича серйозним аргументом в боротьбі за свою честь і репутацію, яку тепер, - після вильоту, - тренер ризикує програти безапеляційно. І що найприкріше для Олександра Миколайовича – підвели його люди, яким він безмежно довіряє.

Але якщо нереалізовані Миколенком та Шепелєвим пенальті під час серії – то випадковість чи, можливо, наслідки відсутності досвіду, то помилка Кадара, яка й спричинила гол «Шахтаря» з гри – це наслідок недолугості гравця.

Прикро, що Олександра Хацкевич відмовився від прес-конференції і не висловив публічно своєї думки з приводу цього епізоду і загалом стосовно гри Кадара. Хоча є підозра, що відповідь була б аналогічна до тієї, яку громадськість почула на запитання про Гармаша: »Не буду з вами це тут обговорювати. Всередині команди розберемося».

Герой футбольного дня. Тамаш Кадар - изображение 2

Хацкевич, насправді, непогано провів перший тайм з «Шахтарем», але помилка Кадара та вилучення Гармаша зіпсували усі плани. А перелаштуватися тренерський штаб не зумів, про що свідчить лише одна (!) заміна впродовж 120-и хвилин гри.

В цій поразці проявилися як сильні, так і слабкі сторони «Динамо». Питання в тому, чи будуть винесені уроки з тих ситуацій, які завадили киянам хоча б в чомусь перевершити «Шахтар» на внутрішній арені?