​Ігор Циганик: «Не знаю, що має статися, щоб Гармаш залишився в «Динамо» на наступний сезон»

Динамо Київ 9 Квітня, 18:19 1638
​Ігор Циганик: «Не знаю, що має статися, щоб Гармаш залишився в «Динамо» на наступний сезон»
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик у програмі «Циганик Live» — про матч 1/4 фіналу Кубка України «Шахтар» - «Динамо».

- Сам матч мені дуже сподобався, але не якістю гри. Ми маємо якість, на яку заслуговуємо, враховуючи політичні умови, в яких ми опинилися, і ті гроші, які вкладаються в український футбол. Бюджети всіх клубів, включаючи гранди, істотно зменшилися. Але мені дуже сподобався настрій поєдинку. Було протистояння, була інтрига, був футбол, якого не вистачає Прем'єр-лізі в цьому сезоні.

Було і багато моментів, які мені не сподобалися. Перш за все, мені не сподобалася поведінка Мораєса та Гармаша. Вони разом виступали за «Динамо» і якось можуть виступати разом в збірній України. Коли Гармаша видалили, було помітно, що Мораєс зіграв на його слабких сторонах. Денис на футбольному полі абсолютно неадекватний. Не знаю, як це пояснити і не знаю, чи має право такий футболіст перебувати в стані одного з лідерів українського футболу.

Я говорив, що якщо Гармаш не змінить свого ставлення до футболу, то його, швидше за все, продадуть. Були деякі варіанти, але Денису дали останній шанс на виправлення. Він ним майже скористався. Гра проти «Зорі» це показала. У поєдинку проти «Шахтаря» він був одним з героїв матчу до видалення. В голові має щось бути, щоб не робити таких речей.

Ми бачимо, що він не виріс і не зробив тих висновків, які повинен був. Не знаю, що має статися, щоб Гармаш залишився в «Динамо» на наступний сезон. Просто не знаю. Враховуючи те, як все відбувалося, керівництво клубу зробить висновки щодо його поведінки. Для Дениса вони, м'яко кажучи, будуть не дуже оптимістичними.

Мораєс ж зробив те, що принесло користь його команді, але по-людськи можна було повести себе трохи інакше. Червоні картки Гармаша - свідомі. Це коли людина розуміє, що буде видалена і все одно робить те, що робить. Пам'ятаю, як він намагався щось пояснити арбітру після матчу з «Лаціо» і отримав червону картку. Він свідомо на це пішов.

Про самого Дениса не можу сказати нічого поганого. Свого часу Олександра Лобода збирала гроші на апарат для реабілітаційного центру маленьких дітей. Гармаш тоді був одним з перших, хто відгукнувся. Він сам подзвонив і сам привіз гроші. Не буду називати суму, але вона була пристойною. При цьому він не просив, щоб про нього щось сказали. Він же навпаки просив, щоб про це нічого не говорили. Було б нечесно, якби я не розповів цю історію, але це не виправдовує його поведінку на полі.