Результати матчів вівторка 1/4 Ліги чемпіонів

Динамо Київ 10 Квітня, 00:06 4056
Результати матчів вівторка 1/4 Ліги чемпіонів  | 19-27
Сьогодні були зіграні перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Англійський «Ліверпуль» здолав «Порту» (2:0) у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Вже на 5 хвилині матчу Мане на лівому фланзі отримав пас від Мілнера, віддав у штрафний на Фірміно, а той скинув у район лінії карної зони під удар Кейта – Набі пробив і, завдяки рикошету, м'яч опинився у сітці воріт Касільяса – 1:0.

Хендерсон пасом із центра поля кинув у прорив Александер-Арнольда, а Трент від лінії поля прострілив уздовж воріт і Фірміно спокійно відправив м'яч у порожні ворота – 2:0! Більше голів в матчі команди не забивали. Отже, 2:0 – впевнена перемога «червоних», яка дозволяє комфортно почуватися перед поїздкою до Португалії. Натомість «дракони» завдяки роботі над помилками ще можуть попсувати нерви мерсисайдцям у повторному матчі.

Тоттенхем завдяки голу Сон Хин Міна мінімально переграв Манчестер Сіті в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів 2018/19.

На 10-й хвилині відбувся ключовий епізод першого тайму. Рахім Стерлінг на дриблінгу змістився з лівого флангу до лінії карного майданчика та пробив у скупчення захисників, хоча попереду був варіант з відритим Марезом. Роуз заблокував удар, арбітр Бйорн Кейперс призначив кутовий, однак потім почув підказку відеоасистента про те, що м'яч влучив у руку Роузу. Суддя вирішив переглянути повтор особисто й після цього призначив пенальті. Схоже, рішення було справделивим.

Серхіо Агуеро взявся виконувати «одинадцятиметровий», однак його удар під праву стійку у блисткучому стрибку витягнув Уго Льоріс!

На 78-й хвилині Сон скористався занадто вузькою грою Фабіана, уникнув офсайду та отримав досить жорстку передачу на правий край штрафного. Кореєць зберіг м'яч у полі, розвернувся та втік від конкурента Зіни, після чого потужно пробив з близької відстані під коліно Едерсону – 1:0!

Після цього Тоттенхем лише збільшив оберти, запоровши кілька атак. На 87-й добити гостей цілком міг все той же Сон, однак він завершив чергову контру ударом з-за меж штрафного значно вище воріт. У гостей не вдавалося нічого, тому на останні 5 хвилин Пеп кинув у бій важку артилерію в обличчі Де Брюйне та Сане. Не допомогло: «шпори» впевнено катали м'яч та зривали атаки Манчестера, довівши м'яч до мінімальної, але заслуженої перемоги.