Карлос де Пена прокоментував свій перехід у «Динамо»

Динамо Київ 10 Квітня, 18:04 2886
Карлос де Пена прокоментував свій перехід у «Динамо» Фото: fcdynamo.kiev.ua
Новачок «Динамо» дав коментар після підписання контракту з біло-синіми.

- Карлос, вітаємо тебе в «Динамо»! Які емоції після підписання контракту?

- Дуже щасливий бути тут і стати гравцем цього великого клубу, відомого у всьому світі. Всі знають «Динамо» як одного з грандів українського футболу і регулярного учасника єврокубків. Це великий крок у моїй кар’єрі. Я перший уругваєць в історії клубу, і це окремо велика честь. Звичайно, я зроблю усе можливе, щоб допомогти команді досягти найвищих цілей.

- Які футбольні якості ти вважаєш своїми головними?

- Моє головне завдання на полі - забивати та асистувати партнерам, оскільки я атакувальний хавбек. Я шульга, можу грати як чистого півзахисника, так і вінгера.

- Кого знав з футболістів «Динамо» раніше і з ким спілкуєшся зараз, розпочавши тренування з командою?

- Я вже познайомився з командою і мене добре прийняли. Спілкувався з Денисом Бойком, Віктором Циганковим та Беньяміном Вербичем. Але я в цілому слідкую за міжнародним футболом, тож знав, що Фран Соль нещодавно підписав контракт з «Динамо».

- Чому ти вибрав 14 номер?

- Перш за все, мені подобається 14-й. Я раніше грав під 16 номером, проте тут він зайнятий. Тож я з радістю взяв 14, хоча раніше ніколи під ним не виступав.

- Ми знаємо, що ти вже почав вчити мову!

- Так, на мій погляд це неодмінний знак поваги до країни, в якій виступаєш. Вже знаю базові слова - «привіт», «дякую», «дуже радий», «доброго дня», «будь ласка». Також вже можу сказати і такі слова як «двері», «стіл» та «ключі». Вивчення мови допоможе мені швидше адаптуватися і звикнути до життя в Україні.

- Що ти знаєш про чемпіонату України? Наша ліга вважається непростою для адаптації хлопців з південної Америки…

- Завжди відчуваються зміни, коли переїздиш до іншого чемпіонату, і це стосується будь-якої ліги. Але я зроблю все можливе, щоб допомогти «Динамо». В першу чергу, зменшити відставання у чемпіонаті від першого місця. Знаю, що у нас попереду визначні матчі. І в подальшому я старанно працюватиму, щоб команда досягала лише найвищих цілей.