Трагедія у Португалії. Тренер розплакався і попросив суддю закінчити матч

Світовий футбол 11 Квітня, 12:15 9543
Трагедія у Португалії. Тренер розплакався і попросив суддю закінчити матч
​Молодіжні команди «Браги» та «Бенфіки» не дограли поєдинок до кінця, оскільки в родині футболіста «Браги» сталася страшна трагедія.

Під час матчу юніорів Браги та Бенфіки в одного з гравців в автокатастрофі загинула мати. За декілька хвилин до закінчення поєдинку головний тренер Браги Артур Хорхе дізнався про це і зі сльозами на очах одразу попросив головного арбітра матчу зупинити зустріч. Суддя так і вчинив.

Як зазначають журналісти видання Jornal de Notícias, батьки Давида Вейги потрапили в аварію, коли їхали на цей матч, щоб повболівати за сина. Мама Давида загинула одразу, а батька у важкому стані доправили до лікарні.

Ця трагічна новина не залишила байдужим жоден із клубів, які вже висловили слова підтримки на адресу молодого футболіста. Свої співчуття написав і зірковий захисник Ювентуса Жоау Кансулу (вихованець Бенфіки), який опублікував зворушливий пост у своєму Instagram:Жоау Канселу теж втратив матір у автокатастрофі. У 2013-му році португалець разом із нею потрапив до аварії. Сам Канселу майже не постраждав, а от мама не вижила.

Молоді гравці Браги вже записали відео, у якому підтримали партнера по команді: