Юрій Мороз: «Нас врятувала чисельна перевага в одного гравця»

Футбол України 11 Квітня, 19:31 845
Юрій Мороз: «Нас врятувала чисельна перевага в одного гравця»
Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував перемогу своїх підопічних у виїзному матчі проти полтавської «Ворскли» 3:2.

- У Полтаві нам завжди важко грати, в матчах з «Ворсклою» завжди напружена боротьба між двома командами. До вилучення господарі мали перевагу і територіальну, і у контролі м'яча. Ми не те щоб недооцінили суперника, а просто деякі гравці не виконували свою роботу на полі, а вийшли просто пограти в футбол. На мій погляд, у першому таймі один Віталік Буяльський виявляв бажання, старався і виконував те, що потрібно було. Словом, в цьому плані є певні проблеми. Але головне, що ми перемогли і завоювали три очки, мене це радує.

- Сьогодні вам допомагали кілька футболістів першої команди, в той же час ви віддали достатньо гравців в зворотному напрямку, чи відчувалася розбалансованість складу?

- Можливо, це також відіграло свою роль. Але у нас один напрямок роботи, мені здається, сьогодні все-таки більше значення мало бажання гравців. Бути лідерами в чемпіонаті означає весь час відчувати вантаж, тиск. Хлопцям потрібно трохи розслабитися. У них повинна бути впевненість через хорошу роботу, але не самовпевненість.

- Багато ваших підопічні грають і за юнацьку команду, і за молодіжну, як вони справляються з навантаженнями?

- На даний момент у Шулянського, Дмитрука, інших було недостатньо свіжості. Ми шукаємо виправдання, хоча насправді не дивлячись на матчі через два дні на третій, молоді хлопці повинні давати швидкість, рух і самовіддачу хоча б хвилин 60. На жаль, з початку гри цього було мало. Чисельна перевага в одного гравця - тільки це нас сьогодні і врятувало. Просто ми її грамотно реалізували, обставили противника і забили три м'ячі. Але при цьому і самі пропустили. Вливаються нові хлопці. Сьогодні Вівчаренко дебютував за молодіжну команду, Біловар здорово відіграв і забив м'яч. Це наша найближча перспектива, хороший резерв. Наші ж футболісти трохи почали себе переоцінювати.