Як Володимир Зеленський забив фейковий гол за «Динамо»

Динамо Київ 11 Квітня, 21:52 1303
Як Володимир Зеленський забив фейковий гол за «Динамо»
Одного разу Зеленський зіграв у футбол проти «Динамо».

У 2016 році на день Києва на стадіоні імені Валерія Лобановського провели товариський матч між легендами «Динамо» 86-го і «друзями Динамо».

За легенд зіграли Чанов, Бессонов, Кузнєцов, Дем'яненко, Рац, Михайличенко, Яковенко, Яремчук, Заваров, Євтушенко, Буряк, Литовченко, Горілий, Процюк, Шматоваленко. А тренерами були Блохін і Веремєєв.

Проти них вийшли Ігор Жданов, Володимир Зеленський, Міка Фаталов, Юрій Корявченков (Юзик), Петро Мага, Дмитро Гордон, Савік Шустер, Валентин Щербачов, Віктор Павлик та інші відомі особистості. А тренували їх Мунтян і Біба.

За перші 10 хвилин легенди «Динамо» примудрилися пропустити два голи. Дублем відзначився «кварталівець» Міка Фаталов, а обидва гольових паси йому віддав Савік Шустер.

Перший гол чомусь записали на Володимира Зеленського. Саме його ім'я значилося на електронному табло і в післяматчевих звітах ЗМІ.

Перемога в гала-матчі залишилась за футболістами «Динамо». Пропустивши 2 голи, легенди більше нічого не дозволили супернику. У підсумку 4:2 на користь «Динамо-86».