​Сьогодні за «Динамо» може дебютувати форвард, який забив 30 м'ячів у 31-му матчі

Динамо Київ 13 Квітня, 12:31 3179
​Сьогодні за «Динамо» може дебютувати форвард, який забив 30 м'ячів у 31-му матчі
Як ми вже повідомляли раніше, сьогодні у складі «Динамо» може дебютувати 18-річний форвард Євген Ісаєнко, який вирушив разом з командою на гру проти «Маріуполя».

Потрібно сказати, що статистика Ісаєнка в матчах чемпіонату України U-19 просто вражає - 30 забитих м'ячів у 31-му матчі. Тільки в нинішньому сезоні молодий бомбардир відзначився 13 м'ячами в 9 поєдинках, тоді як в минулому, дебютному для себе сезоні, він 17 разів відправляв м'яч у сітку воріт суперників киян.

Свою футбольну кар'єру Ісаєнко розпочинав у команді ВОДЮСШ (Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа), де його примітили і в 2014 році запросили в «Динамо» скаути киян.

Ще виступаючи за «Динамо» в першості ДЮФЛУ, Ісаєнко залишав хороше враження як у експертів, так і у вболівальників, а в першому ж сезоні за команду U-19 він став кращим бомбардиром чемпіонату (17 м'ячів у 22 матчах).

Незважаючи на невеликий зріст (169 см), Ісаєнко дуже непогано грає головою, завжди націлений на ворота і може як створити момент для одноклубника, так і сам реалізувати свій шанс.

Залишається тільки побажати 18-річному форварду, щоб сьогодні його мрія здійснилась і він дебютував у складі «Динамо», а в майбутньому став незамінним форвардом як для киян, так і для збірної України!