«Маріуполь» — «Динамо»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 13 Квітня, 13:11 4063
«Маріуполь» — «Динамо»: стартові склади. ОНЛАЙН  | 19-27
До вашої уваги стартові склади, текстова та онлайн трансляції матчу 24-го туру ЧУ «Маріуполь» - «Динамо».

»Маріуполь» – «Динамо»

13 квітня, 14:00, Маріуполь, стадіон ім. В. Бойка

Головний арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

«Маріуполь»: Худжамов, Полегенько, Чоботенко, Яворський, Демірі, Ігнатенко, Мішньов, Піхальонок, Зубков, Горбунов, Борячук.

Запас: Гальчук, Биков, Федорчук, Вакула, Сікан, Кірюханцев, Чурко.

«Динамо»: Бойко, Бурда, Шабанов, Миколенко, Сидорчук, Андрієвський, Шепелєв, Циганков, Сідклей, Попов, Вербич.

Запас: Бущан, Смирний, Де Пена, Цітаішвілі, Алібеков, Ісаєнко, Булеца.

Текстова трансляція буде проведена на цій сторінці з початком матчу.

Онлайн трансляцію можна переглянути за даним посиланням.

1. Матч розпочався.

2. Активно обидві команди почали матч, Маріуполь на збирається закриватись.

3. Неприємний момент, Борячук і Бойко зіштовхнулись, нашому кіперу потрібна допомога.

4. Все добре з Денисом, він продовжує гру.

6. Миколенко проривався по флангу, намагався подати, але його простріл заблокував Ігнатенко.

7. Шабанов порушив правила у центрі поля.

10. Взяли кияни під контроль мяч, але без моментів на старті.

12. МОМЕНТ! Борячук з 10 метрів пробив, Шабанов удар заблокував, а другий удар пройшов повз ворота.

14. Шабанов помилився і ледь Зубков не вийшов віч на віч, Бойко встиг на перехоплення.

15. Кутовий заробили господарі поля.

16. Ігнатенко отримав жовту картку.

20. ПЕРШИЙ МОМЕНТ ДИНАМО! Сідклей з 15 метрів пробив у кут, але Худжамов у неймовірному стрибку рятує Маріуполь.

21. Невдало розіграли кияни корнер, Маріуполь починає свою атаку.

25. Демірі отримав жовту за фол на Циганкові.

26. Вербич з десяти метрів пробив у ближній кут, Худжамов знову рятує.

29. А зараз рефері мав підстави призначити пенальті у ворота Маріуполя, але фол на Бурді не було зафіксовано. На повторі видно, що фол був, хоч і не очевидний.

34. Сидорчук пробив, удар заблоковано. Буде кутовий.

35. Шепелєв порушив правила біля воріт Маріуполя.

36. МОМЕНТ! Сідклей вивів Миколенка на удар, Віталій з семи метрів потужно пробив, Худжамов рятує, відразу ж сам Миколенко добивав, однак вже вище воріт.

37. Кутовий заробили гості.

38. Сідклей пробив вище воріт.

39. Бурда з 30 метрів пробив значно вище воріт.

42. Вербич боровся у штрафному і пробив, але не влучно.

44. Жовту отримав Андрієвський.

ПЕРЕРВА! 0-0!

46. Другий тайм розпочався!

47. Цікаве рішення від Хацкевича. Найкращий гравець першого тайму Сідклей не вийшов на другий тайм, а замість нього вступив в гру Цітаїшвілі.

50. Активно кияни почали тайм.

52. ХУДЖАМОВ! Вербич з декількох метрів пробив, але Рустам рятує! Справжній герой матчу на данний момент.

54. ЩЕ ШАНС! Циганков потужно пробив у кут, знову голкіпер Маріуполя рятує.

58. Вакула з 10 метрів пробив по горобцях.

59. Кутовий заробили кияни.

60. Черговий корнер невдало ми розіграли, Яворський спокійно виносить мяч подалі від воріт.

61. Знову заробили кутовий, це вже восьмий для Динамо.

62. Відбились господарі, атака Динамо продовжується другим темпом.

63. Вище воріт пробив Микита Бурда.

66. Борячук вийшов віч на віч з Бойком, але не зміг його переграти.

70. Ісаєнко вийшов замість Сидорчука.

72. Шепелєв отримав жовту.

74. ГООООООЛ! Віктор Циганков! Не був помітний Віктор протягом матчу, але саме він робить рахунок 1-0!

78. Циганков пробив потужно з-за меж штрафного, Худжамов на місці.

82. Намагаються господарі активізуватися, але дуже важко перебудуватись на атакуючий футбол.