«Динамо» дотиснуло «Маріуполь» і продовжило серію перемог до 8-и матчів УПЛ

Динамо Київ 13 Квітня, 15:55 1734
«Динамо» дотиснуло «Маріуполь» і продовжило серію перемог до 8-и матчів УПЛ | 19-27
«Маріуполь» програв київському «Динамо» 0:1 у 24-му турі чемпіонату України.

УПЛ. 24-й тур

Маріуполь. Стадіон ім. Бойко
Головний арбітр - Юрій Можаровський (Львів)

ФК «Маріуполь» 0:1 «Динамо» Київ

Голи: Циганков 73

«Маріуполь»: 12. Худжамов, 4. Чоботенко, 13. Яворський, 8. Полегенько, 9. Мишньов, 17. Горбунов С. (Вакула 58), 23. Демірі, 76. Пихальонок (Федорчук 64), 97. Ігнатенко Д., 7. Борячук (Сікан 79), 22. Зубков

«Динамо»: 71. Бойко, 6. Попов Д., 16. Миколенко, 26. Бурда, 5. Сидорчук (Ісаєнко 70), 8. Шепелєв В., 15. Циганков, 17. Сідклей (Цітаішвілі 46), 30. Шабанов, 18. Андрієвський, 7. Вербич

Попередження: Ігнатенко 16, Демірі 26 - Бурда 86, Попов 86

Уже на 4-й хвилині Маріуполь прорвав оборонні порядки киян. Мішньов прокинув через Шабанова з лівого флангу в центр, Борячук обіграв Миколенка у чужому штрафному, але відпустив м'яч і врізався в Бойка. Господарі виглядали значно цікавіше в перші хвилин 20, тоді як динамівці не могли налагодити хоч якусь атакувальну гру. Горбунов вирізав крос зліва, а Борячук втратив ще один момент, поціливши в Шабанова. Перший момент Динамо створило на 21-й. Сидорчук вдало зіграв на підбиранні, віддав під удар, а Сідклей класно приклався з-за меж штрафного – Худжамов красиво потягнув обвідний удар.

Далі на полі вже були фактично тільки гості. Циганков і Вербіч розіграли просту комбінацію. Словенець пробив метрів з 15-и, але воротар Маріуполя знову на місці. Чоботенка не встиг до м'яча і влучив у ногу Бурди. Це пенальті, як не крути. Однак Можаровський не наважився призначити 11-метровий. Миколенко блискуче розігнав атаку лівим флангом, Сідклей у дотик продовжив. Лівий захисник Динамо двічі пробивав – спочатку Худжамов врятував, а на добиванні Віталію вже забракло влучності.

Вербіч після помилки Яворського ефектно п'ятою скидав під удар Сидорчуку, проте Сергій такого ходу не чекав. На підбирання Бурда з дуже невлучним ударом. Той же Беньямін двічі виграв боротьбу в захисників, але переправити снаряд у ціль – вже ні. Динамо відверто переважало (4:0 за влучними ударами, 8:3 загалом) в перші 45 хвилин, та відкрити рахунок не змогло.

По перерві Хацкевич несподівано замінив одного з найактивніших попереду Сідклея. 18-річний Цітаішвілі сміливо увійшов у гру, однак його фінти не сприяли особливому просуванню вперед. Сидорчук двічі опинявся першим на підбиранні – значно вище воріт в обох випадках. Маріуполь нарешті оговтався, і Зубков вивів Борячука віч-на-віч, проте форвард господарів пробив повз ціль. Відповідь Динамо не забарилась. Бурда відмінно подав, Вербіч виграв верх, а Худжамов потягнув потужний удар з кількох метрів. Циганков створив собі блискучий момент, але й тут обвідний удар витягує кіпер господарів.

Зубков з Борячуком у дотик класно пройшли оборону киян, а завершував комбінацію джокер Бабича Вакула – вище. Маріуполь не відсиджується і вряди-годи серйозно так навантажує захист суперника. Миколенко блискуче подав з лівого флангу, ще один дебютант Ісаєнко стягнув на себе двох опонентів, а Циганков без перешкод розстріляв Худжамова.

Для Віктора це вже 30-й гол у рамках УПЛ. Згодом той же Циганков розвернувся і пробив здалеку – Худжамов у падінні виручив. Яворський виграв другий поверх у боротьбі з Вербічем, проте снаряд перелетів ворота Бойка. Було близько. Худжамов помилився на рівному місці. Вербіч відкотив на Ісаєнка, але 18-річний форвард замість пробити у порожні ворота відправив м'яч десь далеко вбік. Циганков ще двічі потурбував воротаря. Худжамов парирував і ногами, і руками.

Динамо виграє 8-й поспіль матч УПЛ і зменшує відрив від Шахтаря, в якого попереду матч проти Зорі, до 4-х очок. Маріуполь перервав свою 5-матчеву безпрограшну серію.