​Володимир Зеленський: «На НСК «Олімпійський» проти мене готувалася провокація»

Футбол України 14 Квітня, 14:18 1219
​Володимир Зеленський: «На НСК «Олімпійський» проти мене готувалася провокація»
Кандидат у президенти України Володимир Зеленський розповів, чому відмовився здавати аналізи на НСК «Олімпійський», як це зробив його опонент Петро Порошенко.

– Для мене все це – не гра, для мене це серйозні рішення. На кону доля моя, моїх дітей, моїх батьків, моєї дружини, тому я не грав. Коли-небудь, після всіх цих виборів, на світ проллється інформація, як на НСК «Олімпійський» хтось готував проти мене провокацію. Я туди не поїхав. Ось таку секретну інформацію я отримав. Зараз я не готовий про неї говорити.

Я дійсно не хотів їхати на київський стадіон з дуже простої причини – я не знав, що там будуть робити з моїми аналізами потім. Я нікого не звинувачую. Може бути, інформація, яку я отримав за день до цього – брехня. Тому я нікого не звинувачую і в поліцію не звертався.

– А повторний аналіз (WADA – прим.), який запропонував Володимир Кличко?

- Володимир Кличко запропонував це не як великий спортсмен, а як людина, яка раптом почала брати участь у політичній грі. Якби ми були десь за кордоном (не тому що я не довіряю нашим лікарям) в якійсь незалежній студії, я б поїхав. Для мене це взагалі не проблема. Я взагалі не граю в спекуляції. Мені не потрібно доводити суспільству, що я не наркоман, - сказав Зеленський.