15/04/2019 11:59 440

Екс-динамівець Дуду розповів, як міг стати гравцем «Шахтаря»

Колишній півзахисник «Динамо» Дуду не проти повернутися до України.

«Коли я грав за «Динамо», це були прекрасні часи. Якраз повернувся зі збірної U-20 і дізнався, що мною цікавиться київський клуб. Поговорив із Бетао і Алмейдою, які тоді грали в «Динамо». Вони всі дуже добре відгукувалися про клуб. У той час там було багато бразильців. Всі вони сказали, що хороша команда і країна, і я можу спокійно туди їхати.

Спочатку я грав багато і навіть забивав, потім почав виходити на поле менше. Проблем із тренером не було. Я був молодий, мені давали час, чекаючи, що я адаптуюся в клубі. Але терпіння, напевно, не вистачило. Потім ігрової практики було зовсім мало. В «Динамо» було багато великих гравців.

Згодом я зовсім перестав виходити на матчі. Зрозумів, що буде краще повернутися до Бразилії. Я щасливий грати тут, в «Палмейрас».

Україна - гарна країна. Моїй родині було добре жити в ній. Тільки був мовний бар'єр, я весь час був прив'язаний до перекладача. Якби я вивчив мову, то швидше б адаптувався.

Якщо з'явиться можливість повернутися і грати в Україні, це буде здорово. У грудні минулого року зі мною говорив представник «Шахтаря». Він питав, чи міг би я повернутися і грати в його команді. Але, на жаль, ми не домовилися про суми, які б влаштували і мене, і «Палмейрас», - розповів Дуду в ефірі «Профутболу».


Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше