Циганик пояснив, чому не грає Русин і де зник Супряга

Динамо Київ 16 Квітня, 19:50 4649
Циганик пояснив, чому не грає Русин і де зник Супряга
Журналіст програми «Профутбол» Ігор Циганик в ефірі авторської програми «Циганик LIVE» розповів про ситуацію з українськими нападниками в «Динамо».

Про Назарія Русина:

«Чому не грає Русин? У нього була травма. І ще у нього дуже складні відносини з тренерським штабом «Динамо».

Назарію потрібно забивати. Можливо, якби в матчі з «Зорею» за фол на ньому поставили пенальті, то ситуація склалася б інакше. А так... Але я думаю, що Русин себе в «Динамо» знайде».

Про Владислава Супрягу:

«Супряга був у збірній України U-19 у Сергія Нагорняка. Вони грали в еліт-раунді Євро-2019. І там у нього сталося невелике ушкодження. Наскільки мені відомо, він продовжує лікування.

Тренерський штаб «Динамо» поки не особливо розраховує на Супрягу. В якийсь момент дуже велика відповідальність лягла на плечі цього молодого футболіста. Зараз йому потрібно просто освоїтися і пройти цей етап. Наскільки я знаю, із ним у «Динамо» індивідуально працюють. Думаю, ми про нього ще почуємо і побачимо його на полі. У хлопця дуже хороші дані і швидкість. Можливо, йому також потрібно себе привести в порядок. І мова не тільки про те, що в голові, але і про фізичний стан».

Про Артема Бєсєдіна:

«Чому «Динамо» не продовжує контракт із Бєєдіним? Я не знаю. Продовження контракту - це переговорний процес, тут не може бути тієї чи іншої історії.

Процес переговорів досить тривалий. Бєсєдін зараз травмований, дай Бог, він встигне повернутися на поле до кінця сезону. «Динамо» такий форвард зараз потрібен. Думаю, обидві сторони домовляться, щоб Артем і далі виступав за київський клуб. А в чому там проблема, чесно кажучи, не знаю, але спробую уточнити».