Світовий футбол 17 Квітня, 13:10 2164
Наші за кордоном. Яковенка не зупинити, шедевр Олійника, гол Гладкого і скандал з Рибкою  | 19-27
​Продовжили свої забивні серії Денис Олійник, Юрій Яковенко, Євген Буднік та Віталій Квашук.

Екс-динамівці Кирило Петров та Олександр Рибка зустрілися в очному протистоянні, а їхні Сабаїл та Нефтчі зіграли внічию (2:2). Наш кіпер нагадував непробивну стіну, однак двічі капітулював. Його Сабаїл сенсаційно вів у рахунку 2:1, арбітр компенсував 5 хвилин. Спочатку Олександр отримав жовту картку, а коли Нефтчі зрівняв на 90+6-й хвилині, нерви в українця не витримали. Він вирішив не віддавати супернику м’яч з сітки. Почалася штовханина, яка завершилася другим попередженням і вилученням.

Після гри також було гаряче. Спочатку наш голкіпер в інтерв’ю звинуватив арбітра у тому, що той «посвистував» проти його команди. Азербайджанська преса, в свою чергу, написала про нецензурні висловлювання Рибки на адресу рефері, а також приписала йому фразу про шахраїв. Мовляв, саме «мошенниками» Олександр назвав бригаду арбітрів.

Кайсеріспор програв Анкарагюджю (0:2). Артем Кравець на 63-й хвилині замінив Олександра Кучера. Після цього гості двічі забили.

Двічі на тижні зіграв Різеспор. Спочатку Микола Морозюк відіграв весь матч проти Бешикташу, а його команда була знищена (2:7). Українець грубих помилок не припускався. А потім Морозюк відбігав 84 хвилини у двобої з Гезтепе (1:0).

У четвер черговим забитим голом відзначився Олександр Гладкий. Його Адана Демірспор переміг Умранієспор (3:1). Українець відіграв 80 хвилин і забив переможний гол.

Знову забив Юрій Яковенко! Цього разу жертвою українця став Нордшелланн. Наприкінці першого тайму нападник зрівняв рахунок, а по перерві Есб’єрг забив переможний гол – 2:1. Яковенко був замінений на 68-й хвилині.

Владлен Юрченко та Сергій Гринь вийшли у старті Вайле на матч з Хорсенсом (3:0) і були дуже активними, хоча результативними діями не відзначилися. Гринь міг забивати на старті зустрічі, однак голкіпер гостей м’яч потягнув з-під перекладини. Згодом все той же Гринь взяв активну участь в атаці, яка призвела до пенальті. Після цього ледь не скористався помилкою опонентів Юрченко – його парашут з лінії воріт вибив захисник. Обох українців замінили наприкінці поєдинку.

Продовжує приємно дивувати Денис Олійник. В другому турі поспіль українець приніс перемогу свої команді. Цього разу Олійник відіграв весь матч і відзначився розкішним забитим голом у матчі проти Інтера з Турку (2:1).