Циганик: «Контракт з Де Пеною підписаний до кінця 2019 року»

Динамо Київ 17 Квітня, 15:56 1212
Циганик: «Контракт з Де Пеною підписаний до кінця 2019 року»
Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик прокоментував перехід хавбека Карлоса Де Пени в київське «Динамо».
«Мені важко щось говорити про Карлоса Де Пену. Та й про нього і так вже багато говорили. Чесно кажучи, вся ця історія з Де Пеною якась несерйозна. Чим так здивував тренерський штаб Динамо футболіст, який нікому не був потрібен? Мені не дуже зрозуміло...
З іншого боку, можна зрозуміти, що зараз у команди є певні кадрові проблеми в лінії атаки. Можливо, на якийсь короткий проміжок часу уругваєць і може закрити цю дірку. Але він дуже довго не грав, його потрібно приводити в форму, реанімувати. Наскільки мені відомо, до слова, контракт з ним підписаний не до кінця чемпіонату, а до кінця 2019 року. Ну ось, є час, щоб себе проявити.
Але я, чесно сказати, слабо вірю, що футболіст, який довго не грав або не проявив себе в інших команда, може в один момент стати лідером і ключовим футболістом Динамо. Але є кадрові проблеми, посилюватися було потрібно, і знайшли ось такий варіант. Мені дуже хочеться побачити його на полі, так як кажуть, що у Де Пени – хороша ліва нога. І просто цікаво подивитися», – сказав Циганик в авторській програмі Циганик LIVE.