Динамівці відвідали поранених у військовому шпиталі

Динамо Київ 19 Квітня, 10:08 1140
Динамівці відвідали поранених у військовому шпиталі
У четвер, 18 квітня, за ініціативою президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Михайловича Суркіса гравці першої команди Віталій Миколенко, Володимир Шепелєв, Микола Шапаренко та Віктор Циганков, легенда нашого клубу Володимир Мунтян, а також представники динамівського Фан-клубу на чолі з Сергієм Михайленком відвідали поранених воїнів ЗСУ у військовому шпиталі.

Динамівці привезли найнеобхідніші речі - повсякденний одяг, продукти харчування тощо. Воїни зустріли футболістів зі словами: «З яким рахунком будемо обігравати «Шахтар»? Бійці були приємно здивовані візиту, подякували за підтримку і за те, що не залишили їх без уваги.

На цей раз крім тих речей, в яких потребують поранені герої, і які були передані в Головний військовий клінічний госпіталь з ініціативи президента клубу, футболісти принесли інші подарунки - м'ячі, спортивний одяг, динамівські клубні журнали, книги, присвячені футболістам і тренерам, які здобули перше чемпіонство СРСР для «Динамо» в 1961 році.

Разом з гравцями «Динамо» відвідав бійців легендарний футболіст «біло-синіх» Володимир Мунтян. Колишній півзахисник киян подякував від імені ветеранів «Динамо» воїнів АТО і згадав, що раніше були баталії тільки на полі.

Бійці не скупилися на слова подяки і сказали напутні промови:

«Наше «Динамо», наша збірна, наша країна домоглася перемог, про які ми давним давно мріяли з часів СРСР, коли ми завойовували кубки і чемпіонські титули. Дай бог нашим хлопцям досягти вершин у футболі. Ми їх підтримуємо».

Був відверто захоплений мужністю поранених капітан «Динамо» Віктор Циганков:

«Можу сказати слова подяки воїнам за те, що вони роблять для нас. Завдяки їм у нас в місті мирно, наші близькі можуть не переживати ні за що. Тому їм величезне спасибі і звичайно ж, це треба побачити і молодим гравцям, які були сьогодні, і мені теж. Ми розуміємо, хто за нас вболіває, а ми, в свою чергу, захищаємо клуб. Бійці нам сказали, що найголовніше нам почекати, щоб їх радувати, наших уболівальників і самих себе. Ми виходимо і намагаємося довести кожну гру, що «Динамо» номер один в Україні і в Європі становить величезну силу».

Керівник фан-клубу Сергій Михайленко побажав хлопцям швидкого одужання і пообіцяв, що «Динамо» і далі буде продовжувати проводити подібні заходи:

«Це не в перший і не останній раз однозначно. Клуб веде давно цю роботу. Цього разу вже інший склад хлопців приїхав. Говорив з волонтерами, вони сказали, що хочуть, щоб гравці прийшли, поспілкувалися з бійцями. Ви бачили, які емоції були на обличчях у наших воїнів. Ми привезли одяг, продукти і все те, про що нас попросили волонтери. Ця робота велася, ведеться і буде вестися, це позиція нашого клубу. Ми спілкувалися з Віктором Циганковим і до зустрічі і після, я бачу, що ці зустрічі справляють на нього велике враження. Хлопці і поодинці приїжджають. Ми сьогодні спілкувалися з Вовою Шепелєвим, він сказав, що буває тут часто. Ми всі знаємо, що благодійність любить тишу. Тому кожен як може, так і допомагає, і це правильно. Традиція присутності на матчах бійців АТО триватиме. Ви чули, що вони самі попросили квитки на матч з гірниками. Думаю, наш клуб надасть усіляку допомогу і запросить наших героїв на дербі «Динамо» - «Шахтар».

Наостанок, бійці побажали удачі динамівцям в матчі з гірниками, але сказали, що при будь-якому результаті будуть з командою.