«Динамо» - «Шахтар» в сезоні 2018/19: матчі, голи, яскраві моменти

Динамо Київ 21 Квітня, 10:29 1059
«Динамо» - «Шахтар» в сезоні 2018/19: матчі, голи, яскраві моменти | 19-27
Майбутня дуель між «Динамо» і «Шахтарем» - п'ята в поточному сезоні.

21.07.2018. Суперкубок України

Традиційно для України, новий футбольний сезон відкривають матчем за Суперкубок кращі команди країни. 21 липня на полі стадіону в «Чорноморець» в Одесі «Динамо» і «Шахтар» змагалися вперше. Незважаючи на активність «гірників» на старті, кияни досить швидко вийшли вперед - перший гол в новому сезоні забив Віталій Буяльський. Загострення пристрастей, традиційне для таких поєдинків, досягло свого апогею під завісу зустрічі, і глядачі побачили ще два видалення. Проте, ніщо не завадило «біло-синім» відкрити сезон здобутим трофеєм!

Одеса, стадіон «Чорноморець», 27 400 глядачів.

«Шахтар» (Донецьк) — «Динамо» (Київ) — 0:1

«Шахтар»: Пятов, Данченко, Ракицький, Кривцов, Ісмаїлі, Степаненко (к), Коваленко (Тотовицький, 68), Фернандо (Болбат, 70), Алан Патрик, Марлос, Мораес.

«Динамо»: Бойко, Морозюк, Бурда, Кадар, Кендзьора, Че Че (Гармаш, 46; Шапаренко, 72), Вербич, Буяльський (Сидорчук, 78), Циганков (к), Шепелєв, Бєсєдін.

Гол: Буяльський (18).

Попереджені: Данченко (53), Фернандо (58), Мораес (90+3), Тотовицький (90+7) – Бурда (13), Шепелєв (71), Кадар (81), Кендзьора (90+8), Бойко (90+8).

Вилучені: Ісмаїлі (90+7) — Бурда (90+7).

03.08.2018. Прем’єр-ліга. 3 тур

Зовсім скоро «біло-сині» і «помаранчево-чорні» знову зійшлися в очній дуелі. На цей раз - на полі НСК «Олімпійського» в рамках чемпіонату України. На той момент «Динамо» видало триматчеву переможну серію, обігравши всіх з рахунком 1:0. Матч з «Шахтарем» став четвертим в цій смузі - підопічні Олександра Хацкевича обіграли суперника завдяки точному удару Вербича. А потім, в двоматчевому протистоянні в кваліфікації Ліги чемпіонів, перемогли чеську «Славію».

Київ, НСК «Олімпійський», 46 475 глядачів.

«Динамо» – «Шахтар» – 1:0 (0:0).

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Морозюк, Шепелєв (Гармаш, 62), Сидорчук (к, Андрієвський, 73), Циганков, Вербич, Буяльський (Че Че, 84), Бєсєдін.

«Шахтар»: Пятов, Данченко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко (Фернандо, 76), Алан Патрик, Тайсон (к, Тотовицький, 85), Марлос, Коваленко (Майкон, 89), Мораес.

Гол: Вербич (64).

Попереджені: Буяльський (58) – Хочолава (30), Ісмаїлі (51), Степаненко (55).

03.11.2018. Премєр-ліга. 14 тур

Епічний поєдинок в Харкові, дуель рівних команд і розв'язка на останніх компенсованих секундах. Матч другого кола УПЛ запам'ятався багатьом і надовго. У першому таймі «Динамо» мало ігрову перевагу і логічно відкрило рахунок перед самою перервою. Другий тайм залишився за господарями, які швидко зрівняли цифри на табло і мали ряд перспективних можливостей забити. І знову емоції взяли верх під завісу зустрічі і першим в роздягальню відправився Кендзьора. Абсолютно логічним виглядав нічийний результат, але удача посміхнулася «Шахтарю» і гол Коваленко, коли команди переграли і додатковий час, став вирішальним. Драма на користь «гірників».

Харків, ОСК «Металіст», 17 125 глядачів

«Шахтар» - «Динамо» - 2:1 (0:1)

«Шахтар»: П’ятов, Бутко, Кривцов, Ракицький (Матвієнко, 59), Ісмаїлі, Степаненко (К), Майкон, Алан Патрік (Коваленко, 78), Болбат, Дентіньо (Тайсон, 45+1), Мораес;

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Кендзьора, Піварич, Бурда, Сідклей, Буяльський (Гармаш, 84), Циганков (К), Шепелєв (Че Че, 78), Вербич, Шапаренко (Морозюк, 90+3);

Голи: Мораес (54), Коваленко (90+6) - Шапаренко (44);

Попереджені: Степаненко (28), Ракицький (45+1), Мораес (60) - Миколенко (64), Кендзьора (78), Гармаш (90+2);

Вилучений: Кендзьора (90+3).

07.04.2019. Кубок Украины. 1/4 финала

Жереб звів кращі команди країни вже в чвертьфіналі національного Кубка, і багато хто припустив, що переможець цієї пари має найбільші шанси завоювати трофей. Чи виправдаються настільки сміливі прогнози - поки невідомо, але чергова, четверта за рахунком, дуель «Динамо» і «Шахтаря» в цьому сезоні видалася цікавою і змістовною. Чимось сценарій цього матчу нагадав події попередньої дуелі. Знову кияни забили першими, а донеччани відповіли в другому таймі. «Динамо» виглядало значно цікавіше, мало ряд моментів, але ні в основний, ні в додатковий час, цифри на табло не змінилися. А ось футбольна лотерея, серія пенальті, виявилася на користь «Шахтаря». Досвід бив молодість. У донеччан удар молодого Соломона парирував Бойко, а у киян переграти Пятова не зуміли Шепелєв і Миколенко.

Харьков, ОСК «Металіст», 29 112 глядачів

«Шахтар» - «Динамо» - 1:1 (0:1), 4:3 по пенальті

«Шахтар»: П'ятов, Кривцов, Хочолава, Степаненко (Майкон, 91), Тайсон, Мораес, Марлос (Нем, 68), Патрік (Соломон, 46), Ісмаїлі, Болбат, Коваленко.

«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Миколенко, Бурда, Кадар, Сідклей, Гармаш, Циганков (к), Шепелєв, Вербич, Шапаренко (Буяльський, 82).

Голи: Мораес (57) - Гармаш (9);

Попереджені: Тайсон (19), Степаненко (39), Патрік (43), Мораес (67), Соломон (90), Майкон (105), Болбат (116) - Кендзьора (24), Шапаренко (47), Бурда (60 ), Гармаш (62), Шепелєв (78), Сідклей (86), Буяльський (90);

Вилучені: Мораес (70) - Гармаш (62);

Пенальті реалізували: Ісмаїлі, Майкон, Нем, Коваленко - Циганков, Сідклей, Кендзьора;

Пенальті не реалізували: Соломон - Миколенко, Шепелєв;

Як результат - чотири дуелі в нинішньому сезоні між «Динамо» і «Шахтарем» найсильнішого поки не виявили. Донеччани двічі були сильнішими в Харкові, в той час як «біло-сині» обігравали суперника у Києві та Одесі. Хто ж виявиться найсильнішим в п'ятій очній битві в сезоні - побачимо вже в середу на «Олімпійському»!