Шовковський - про Мілевського: «До 25 років грати в футбол дуже класно. Потім повинен включатися характер»

Динамо Київ 21 Квітня, 17:35 1388
Шовковський - про Мілевського: «До 25 років грати в футбол дуже класно. Потім повинен включатися характер»
Екс-голкіпер київського «Динамо» і збірної України Олександр Шовковський відповів на питання, чому кар'єра Артема Мілевського склалася не настільки яскраво, як цього очікували.
«Кожен сам будівельник своєї кар'єри, життя і майбутнього. Я можу говорити тільки про себе. Я завжди намагався розставити пріоритети у своєму житті. Так, мені хотілося десь посидіти з друзями, більше уваги приділяти сім'ї, хотілося більше веселощів - піти в кіно, театр... Але я розумів, що можливості, які у мене з'явилися, - це результат моєї роботи. Тому на першому місці повинна бути робота, вона - фундамент всього, що у мене є.
До 25-26 років грати в футбол дуже просто, тобі цікаво і класно. Потім повинен включатися характер, щоб підтримувати себе на високому рівні і прогресувати. Хтось до цього готовий і показує рівень, а хтось у 26 вже ветеран. Наприклад, Шевченку це вдалося, бо він людина, яка думає, сприймає інформацію. А проблема часто полягає саме в тому, що гравець не чує і не сприймає те, що йому говорять», - розповів Шовковський в інтерв'ю програмі «Рандеву» з Яніною Соколовою.