Олександр Іщенко: «Передчуваю свято футболу!»

Футбол України 23 Квітня, 17:18 917
Олександр Іщенко: «Передчуваю свято футболу!»
​Керівник ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського Олександр Іщенко поділився своїми очікуваннями від зустрічі динамівців із «Шахтарем».

- Я в передчутті свята футболу, тому що таких матчів не так багато в нашому чемпіонаті. Зараз ми спостерігаємо за іграми Ліги чемпіонів, але після емоцій в кубковому матчі між «Динамо» та «Шахтарем» у Харкові розумієш, що свято футболу в нас теж є.

- З огляду на гру та результат кубкового протистояння між «Динамо» та «Шахтарем», хто фаворит у майбутньому матчі?

- Загалом, ці ігри завжди відрізняються особливою аурою. Нині у «Динамо» є реальний шанс наблизитися до «Шахтаря». Я думаю, що у команди є всі підстави на це сподіватися. Тому чекаємо загострення боротьби в чемпіонаті.

- Який козир є в руках «Динамо»?

- Перш за все, командна гра та впевненість. Якщо повернутися до кубкового матчу, ми бачили, що динамівці в доданий час могли забити переможний гол та обіграти «Шахтар». У «Динамо» є потенціал. Ісаєнко та Попов, які дебютували в матчі з «Маріуполем», дозволяють сподіватися на те, що є доволі солідний вибір гравців та можливість зробити потрібні заміни. Все це дозволяє розраховувати на те, що ми зможемо перемогти.

- Чи варто очікувати в матчі з «Шахтарем» згаданих вище дебютантів?

- У таких іграх, напевно, не до експериментів. На полі мають бути виховані бійці, а вже сама гра покаже, хто може вийти та допомогти команді досягти позитивного результату.

- Які зараз слабкі сторони є в «Шахтаря» та як грамотно ними скористатися?

- Не буду давати порад гравцям та тренерському штабу «Динамо». Можу лише побажати впевненості у своїх силах та виправдати очікування вболівальників. Думаю, їх буде більше, ніж було на кубковій грі в Харкові. Вболівальники теж мають допомогти нашій команді. Я би не став акцентувати увагу на слабких сторонах «Шахтаря». На сьогоднішній момент це лідер чемпіонату. Слабкі сторони краще відомі тренерському штабу, гравцям. Але потрібно зробити так, щоб «Шахтар» помилявся, а ми — ні.

- Якщо говорити загалом про турнірну ситуацію, чи зможе «Динамо» наздогнати «Шахтар»?

- Безнадійних ситуацій не буває. Ця гра — точка відліку. Я думаю, що це не той випадок, коли ми наздоганяємо суперника в турнірній таблиці. Є дух суперництва, і я вважаю, що ми маємо право сподіватися на позитивний результат.