«Шахтар» грав на нічию. Фактор Де Пени і Цитаїшвілі

Динамо Київ 25 Квітня, 18:21 1245
«Шахтар» грав на нічию. Фактор Де Пени і Цитаїшвілі
​Олександр Золотогорський та Володимир Звєров розклали по поличках нічию в українському Класичному!

Хто винен в нічиї? Шахтар, незвично для себе, засушив гру, а Динамо мало б вигравати. Якщо кияни все ж хочуть боротися за чемпіонство. Але підопічні Хацкевича теж зіграли подібно Шахтарю.

Пенальті був! Дентіньйо заробив пенальті. Найцікавіше, що було в цьому матчі – це епізод на останніх хвилинах матчі. Пенальті. Мораєс не реалізував пенальті. Бойко на нього накричав. Фани повішали опудало Мораєса.

Звідки в Мораєса з’явилася дитина? У Буяльського з Мораєсом була словесна перепалка. Мораєс придумав нову відмазку, щоб не говорити з журналістами. У нього була дитина на плечах.

Супергрубих помилок в суддівсті Романова не було. Але Романов не давав грати, постійно свистками зупиняв гру. Романов відповів на претензії Хацкевича. Мовляв, якщо я їх не зупиню, вони повбивають один одного.

Рівень футболу знизився, і як наслідок – рубка на полі, щоб виграти територію. Грали дві несформовані команди, які не можуть показати футбол високого рівня.

Було дуже мало моментів. У Динамо в площину воріт не було жодного удару, у Шахтаря – лише два. Статистика навісів така:

Ісмаїлі і Циганков? Вони просто один одного закрили. У Шапаренка гра не пішла. Цитаїшвілі у всіх матчах, в яких він виходить, намагається загострювати гру. Георгій має вибухову швидкість.Його статистика:

У Де Пени є голова на плечах. Він розуміє, що в Україні його вважають no name. Ставлення до нього, не стільки до нього, а до трансферу Динамо, – негативне! Він вже завівся і сказав, що буде доводити, що може чудово грати.