Світовий футбол 26 Квітня, 18:44 947
Божевілля в чемпіонаті ПАР: футболіст з усієї сили вдарив суперника по нозі замість м'яча | 19-27
Гравець «Кейптаун Сіті» Керміт Ерасмус втратив самовладання та щосили вгатив по коліну суперника.

У матчі «Кейптаун Сіті» – «Хайленд Парк» гравець господарів Керміт Ерасмус наглядно продемонстрував, що проти нього потрібно грати обережніше.

На 18-й хвилині гравець «Хайленд Парк» відверто притримав Ерасмуса. Коли Керміт спробував швидко розіграти штрафний, до нього підійшов ще один суперник і взяв м'яч у руки, аби переставити на потрібну точку. Ерасмуса це розлютило і він щосили вгатив по коліну Мвали, за що й був вилучений з поля вже на 20-й хвилині.