На клубній базі «Динамо» відбувся фінал дебютного Кубка Об'єднаних Сил

Динамо Київ 27 Квітня, 18:30 858
На клубній базі «Динамо» відбувся фінал дебютного Кубка Об'єднаних Сил
Переможцем стала команда «Ягуар».

За підтримки нашого клубу 26-27 квітня на клубній базі «Динамо» у Конча-Заспі відбувся фінал першого Кубка Об'єднаних Сил.

В ньому взяли участь чотири найкращі команди регулярного чемпіонату всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО.

- Команда «Ягуар» - 8 полк оперативного призначенні імені Івана Богуна, Нацгвардії України (Калинівка, Вінницька область)

- Команда «SV Team» - представники центрального управління СБУ (Київ).

- «Президентський полк» - представники збройних сил України (Київ).

- «Прикордонник» - представники державної Прикордонної Служби України.

Перемогу у фіналі здобула команда «Ягуар», яка до цього мала в активі три перемоги у дивізіоні «Центр», та була фіналістом і срібним призером Кубка Героїв АТО-2018. Втім, на церемонії нагородження всі зазначали - програвших тут просто немає.

На медальних матчах окрім представників вищого керівництва збройних сил України та організаторів турніру з Федерації Футболу Учасників АТО також був присутній легендарний футболіст «Динамо», полковник запасу - Володимир Мунтян, якому також надали слово під час церемонії нагородження команд.

«Хотів би від усього серця подякувати вам усім від імені київського «Динамо», та від ветеранів нашого клубу. Думаю, що наш клуб надав вам більш ніж хороші умови.

Справді, тут немає переможців. Для нас, професіоналів, велика радість, що ви просто берете участь у таких турнірах, граєте у футбол. Хотів би привітати вас з наступаючими святами! Мирного неба над головою усім нам!», - зазначив Володимир Федорович.