Футбол України 27 Квітня, 20:34 868
«Олімпік» вирвав перемогу у «Карпат» за одну хвилину та відправив львів'ян до зони стикових матчів | 19-27
«Олімпік» у домашньому матчі 26-го туру УПЛ обіграв «Карпати» з рахунком 3:2.

Донеччани відкрили рахунок на 9-й хвилині матчу зусиллями Геннадія Пасіча, «Карпати» ж відігралися ще до перерви завдяки голу Франциско Ді Франко, а на початку другого тайму і зовсім повели в рахунку - забив Крістіан Понде.

Але найцікавіші події розгорталися наприкінці поєдинку. На 83-й хвилині Максим Дегтярьов зрівняв рахунок, а через хвилину Матар Дійє приніс перемогу господарям поля.

Після цієї вольової перемоги «Олімпік» набрав 27 очок і обійшов «Карпати» в турнірній таблиці УПЛ, зайнявши 9-те місце. Львів'яни опустилися в зону стикових матчів з 25 очками в активі.