30/04/2019 18:27 668

«Стадіон, так стадіон»? ФФУ звернулася в УЄФА з пропозицією провести дебати щодо справи натуралізації Мораєса

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик повідомив нові деталі щодо справи натуралізації форварда «Шахтаря» Жуніора Мораєса.

«Зараз УЄФА запропонував 2 варіанти розгляду справи. Перший – без участі сторін, прийняти рішення по телефону на селекторній нараді. Другий – запрошення в штаб-квартиру УЄФА представників всіх федерацій, якщо якась зі сторін буде зацікавлена в дебатах.

ФФУ звернулася до УЄФА з бажанням провести дебати для того, щоб наочно побачити аргументи опонентів щодо даного питання.

2 травня в штаб-квартирі УЄФА зберуться представники всіх сторін, щоб надати свої аргументи і взяти участь в дебатах. Після цього дисциплінарний комітет без участі сторін буде вирішувати долю цієї справи. УЄФА, швидше за все, оголосить рішення 3 травня.

Свої пояснення у цій справі дав і сам Мораєс. Він дуже тепло говорив про Україну, сказав, що планує пов'язати своє майбутнє з Україною», – сказав Циганик в ефірі програми Циганик LIVE.

Нагадаємо, федерації національних команд Португалії та Люксембургу поскаржились в УЄФА щодо ймовірних порушень при натуралізації Жуніора Мораєса.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше