Футбол України 1 Травня, 12:56 1130
«Андерлехт» Макаренка отримав технічну поразку 0:5 за зрив матчу вболівальниками | 19-27
«Андерлехт» покарали за поведінку вболівальників під час матчу 4-го туру плей-офф чемпіонату Бельгії зі «Стандардом», який проходив в Льєжі 12 квітня.

В ході зустрічі фанати брюссельської команди активно використовували піротехніку і в середині першого тайму почали кидати фаєри та димові шашки на поле. В результаті на 32-й хвилині за рахунку 2:0 на користь «Стандарда» матч був зупинений, а пізніше було прийнято рішення про його скасування.

Як повідомляє Reuters, бельгійська футбольна асоціація застосувала до «Андерлехта» серйозні санкції, присудивши йому поразку з рахунком 0:5, а також покарав клуб штрафом і проведенням наступного домашнього матчу при закритих трибунах.

Після п'яти матчів плей-офф «Андерлехт» українця Євгена Макаренка займає лише п'яте місце в турнірній таблиці бельгійської ліги.