Артем Франков «Від «Айнтрахта» можна чекати сюрпризів, а Емері пре до чергової своєї перемоги в Лізі Європи»

Світовий футбол 3 Травня, 21:35 832
Артем Франков «Від «Айнтрахта» можна чекати сюрпризів, а Емері пре до чергової своєї перемоги в Лізі Європи»
Головний редактор тижневика «Футбол» Артем Франков — про перші півфінальні матчі Ліги Європи.
«Челсі» мене приємно здивував. Спочатку команда була злегка придавлена чудовим стадіоном у Франкфурті, чудовим уболівання німців за «Айнтрахт». «Челсі» пропустив з першого ж моменту, потім прийшов до тями і приблизно тайм за часом домінував на полі. Так, що не тільки справедливо зрівняв рахунок, але і повинен був забивати ще кілька м'ячів.

Кінцівка матчу, мабуть, знову залишилася за «Айнтрахтом», який ожив і створив півтора моменти. Так що, рахунок 1:1 все ж по грі. Але, в той час, коли «Челсі» не випускав «Айнтрахт» зі своєї половини поля, нагадали матчі «синіх» проти аутсайдерів чемпіонату Англії.

Все ж, не радив би ховати «Айнтрахт». Ми вже два рази це робили, після домашніх 0:0 вдома з «Інтером» і виїзних 2:4 з «Бенфікою». А німецька команда виходила переможцем з обох дуелей. Можливо, якийсь сюрприз піднесуть вони і в Лондоні.

«Арсенал» здобув вольову перемогу над «Валенсією». Молодці «каноніри»! Унаї Емері пре до своєї чергової перемоги в Лізі Європи. На мій погляд, цей тренер є своєрідним талісманом турніру, правда це зовсім не допомагає в Англії», — сказав Франков в ефірі свого авторського каналу на Youtube.