Світовий футбол 4 Травня, 21:29 1369
«​Різеспор» Миколи Морозюка вирвав нічию в драматичному поєдинку чемпіонату Туреччини  | 19-27
Український захисник Микола Морозюк відіграв весь матч у складі «Різеспора» в першості Туреччини і допоміг команді відвезти очко з «Анкари».

Українець Микола Морозюк вийшов в основному складі «Різеспора» в гостьовому поєдинку 31-го туру першості Туреччини проти «Анкарагюджю». На жаль, результативними діями захисник не відзначився.

Перший тайм зустрічі був вдалим для Морозюка з партнерами. На 26-ій хвилині зусиллями хорвата Даріо Мельняка вони повели в рахунку.

У другій половині гри столичний клуб забив два м'ячі і здавалося, вольову перемога у господарів в кишені. Однак вже в компенсований час «чорноморські яструби» заробили пенальті. Його реалізував Ведат Мурікі — 2:2.

Після цієї нічиєї «Різеспор» набрав 40 очок, але залишився на восьмому місці в турнірній таблиці турецької Суперліги.