В'ячеслав Заховайло: «Русину потрібно знайти свою команду»

Футбол України 7 Травня, 21:03 834
В'ячеслав Заховайло: «Русину потрібно знайти свою команду»
Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло поділився думкою, чому Назарій Русин не грає стабільно в нападі київського «Динамо».
«На мою думку, поки Русин ще не зовсім готовий успішно грати за першу команду «Динамо». Судячи із всього, він не підходить під модель футболу головного тренера. Я не думаю, що проблема Русина тільки в відсутності довіри від Хацкевича. Назарію потрібно знайти свою команду, де він буде час отримувати досвіду.

Конкуренція в «Динамо» дуже велика. Ігрового часу Русин буде отримувати не так багато. Тому потрібно рухатися вперед, розвиватися. Можливо, в такому варіанті кращим рішення буде оренда чи повноцінний трансфер. «Динамо» Київ – це «Динамо» Київ, але існують ще інші клуби. Пригадайте приклад Романа Яремчука, який не міг себе реалізувати в «Динамо», але знайшов в Бельгії.

Тільки потрібно розуміти, що у Європі чужих гравців ніхто розвивати не буде. Рівень українських гравців – не такий високий. Вони не завжди здатні витримувати конкуренцію. Ризиків багато, тому не впевнений, що Русин матиме багато варіантів в Європі».