Яя Туре може стати другим тренером київського «Динамо»?

Футбол України 10 Травня, 19:48 1614
Яя Туре може стати другим тренером київського «Динамо»? Фото: ФК Динамо Київ
​Футбольний агент Дмитро Селюк повідомив, що екс-хавбек «Манчестер Сіті» Яя Туре має пропозицію із України ввійти в тренерський штаб.

«Кажу про це вперше: Яя вирішив закінчити кар'єру чемпіоном. Прощальний матч, який йому влаштував Манчестер Сіті, в принципі і був реальним завершенням його кар'єри гравця. Не тільки в цій команді, але і взагалі.

Яя вже отримав ліцензію і з червня цього року може працювати як другий тренер в якій-небудь команді. Він однозначно перейде в клуб, де буде виконувати не тільки роботу другого тренера, але також функції радника спортивного директора або президента зі спортивної частини.

Більш того, якщо знадобиться, він може вийти на поле і своїм прикладом граючого тренера показати, як треба діяти в різних епізодах. Думаю, що досвід, майстерність і професіоналізм такої людини, як Яя, буде затребуваний у багатьох країнах світу. Є, до речі, варіанти в Росії та Україні. Яя недавно провів майстер-клас у київському Динамо, де ним всі залишилися дуже задоволені», – сказав Селюк.