«Динамо» гарантувало собі участь в Лізі чемпіонів 2019/20

Динамо Київ 11 Травня, 23:00 2110
«Динамо» гарантувало собі участь в Лізі чемпіонів 2019/20
За підсумками 28-го туру УПЛ стало остаточно зрозуміло, що другою командою від України в Лізі чемпіонів 2019/20 стане київське «Динамо».

Зігравши внічию з луганською «Зорею», кияни дочекалися поразки «Олександрії» від «Шахтаря». Це означає, що команда Олександра Хацкевича втратила навіть теоретичні шанси фінішувати нижче другого місця. Отже, кияни, як і донецький «Шахтар», який раніше виконав локальне завдання, забронювало для себе місце в Лізі чемпіонів 2019/20.

Залишилося вияснити, з якого етапу стартують кияни. Точніше, не вияснити, а врегулювати формальності. Від «Шахтаря», який іде на першому місці, кияни відстають на одинадцять очок за чотири тури до завершення (дванадцять балів на кону). Швидше за все, стартувати киянам доведеться з третього кваліфікаційного раунду (шлях не чемпіонів).

Додамо, що чемпіон України на міжнародній арені стартує одразу з групового етапу Ліги чемпіонів, а переможець Кубка України – з групового етапу Ліги Європи. Якщо ж переможцем Кубка є команда із зони Ліги чемпіонів, то автоматичну путівку до групи ЛЄ отримує бронзовий призер УПЛ.